💡Зміни та нові переваги F1Podcast Patreon Club!

Місяць тому я анонсував зміни, заплановані на міжсезоння та сезон-2020. В неділю розпочинається новий місяць, саме час розповісти, що зміниться та які переваги з'являться в учасників клубу в залежності від статусу підписки.

Навіщо щось змінювати?

Цими змінами я хотів би спростити вибір для нових "патронів", адже неодноразово отримував повідомлення, що серед доступної кількості підписок важко визначитися. Також зміни потрібні для того, щоб краще систематизувати переваги для учасників нашого клубу.

Що буде зі старими підписками?

Нині активними є шість підписок, чотири із них залишаться недоторканніми. Дві зникнуть для підписки, як і всі старі, що були активними з 2018 року. Для 80% учасників клубу зміни будуть непомітними. Але декому з вас доведеться визначитися із тим, до якого контенту ви хочете надалі отримувати доступ.

Старі підписки за $1, $1.99, $3, $5 та $5.99 зникнуть, а підписки $1.11 та $3.33 стануть недоступними для нових "патронів". Тобто всі патрони, що були на одній із зазначених підписок, зрівняються за своїм статусом і матимуть однаковий рівень доступу.

Якщо ви на одній з цих підписок, з 1 грудня ви будете мати доступ до усього контенту "Patreon Only", нашого телеграм-чату, архіву F1Podcast, з 1 по 40 випуск Patreon Special, а також до усіх майбутніх випусків основного подкасту. Звісно, наші зустрічі, конкурси, подарунки та інші активності також нікуди не подінуться. Коротше кажучи, ви не відчуєте різниці - доступ буде до всього того контенту, до якого ви мали і раніше. Зміниться лише те, що в цьому статусі у вас більше не буде можливості поставити запитання за підсумками гонки та почути на них відповіді у додатковому випуску F1Podcast Q&A - для цього потрібно буде обрати одну з підписок, про які піде мова далі.

Тож відтепер будь-яка підписка від 1 до 5 баксів - на ваши вибір. Обирайте ту суму, яку можете собі дозволити у якості вашої підтримки та подяки за мою роботу. Можна і нічого не змінювати. Ви залишитеся активним "патроном" із підпискою на актуальну на сьогодні суму. Якщо з вас Patreon щомісяця списував $3.33 - так буде і надалі.

Я тут новачок і хочу підписатися на суму до $5, що ці зміни означають для мене?

Для усіх нових учасників нашого клубу, які захочуть підписатися на суму до $5, процедура буде наступною:

- тицяєте на головній сторінці клубу на кнопку "Become a patron", після чого скролите донизу підписки, поки не побачите MAKE A CUSTOM PLEDGE...

- тепер ви можете самостійно обрати розмір вашої підтримки. За замовчанням Patreon пропонує підписатися на $5, але ви можете обрати будь-яку суму.

Щойно ви пропишете дані своєї карти та натиснете "Confirm", вам відкриється доступ до переважної більшості контенту, створеного нашим клубом за останні 15 місяців.

А що зміниться у вже існуючих підписках?

Тепер про найцікавіше: зміни у підписках від $5.55 та вище та їхні нові переваги.

Насправді підписки не будуть новими. Тобто вам не обов'язково перепідписуватися, просто зміняться назви.

$5.55 - GRAND PRIX WEEKEND

Всі переваги, згадані раніше (контент "Patrons Only", телеграм-чат, зустрічі, конкурси, подарунки та інше), а також:

 • Ранній доступ до F1Podcast
 • Подкаст із відповідями на запитання після гонки
 • Подкаст-передмова до Гран Прі
 • Архів Patreon Special №1-41

Стара підписка GRAND PRIX WINNER тепер стає підпискою для тих, для кого важливо бути в курсі усіх основних подій протягом гоночного вікенду. Окрім базового доступу, як у підписок нижче, ви отримаєте ранній доступ до основного подкасту, подкаст-доповнення із відповідями на запитання "патронів", а ще матимете доступ до подкасту-передмови до Гран Прі та до архіву Patreon Special (випуски з 1 по 40).

Так як у міжсезоння передмови до Гран Прі не буде, ця підписка протягом грудня, січня та лютого отримає доступ до одного нового випуску Patreon Special на місяць на мій вибір.

$7.77 - PATREON SPECIAL

 • Подкаст-передмова до Гран Прі
 • Ранній доступ до F1Podcast
 • Можливість поставити запитання до подкасту...
 • ...та почути на них відповіді у подкасті з Q&A
 • Архів Patreon Special
 • Та доступ до усіх нових випусків Patreon Special

Підписка для тих, хто хоче слухати мої найулюбленіші подкасти - Patreon Special. Якщо ви були підписані на $5 або $5.99 і хочете й надалі мати доступ до "спешилів", розгляньте можливість перейти на підписку "Patreon Special".

Також ця підписка для тих, хто хоче знати більше та мати можливість поставити запитання до теми основного подкасту. Під час сезону це, звісно, можливість уточнити деякі моменти за підсумками Гран Прі, а під час міжсезоння - можливість своїми запитаннями допомогти мені ще краще розкрити тему випуску. Наприклад, після подкастів про підсумки сезону буде можливість задати запитання та отримати на них відповідь у додатковому випуску з Q&A.

$9.99 - F1PODCAST ALL ACCESS

Усі переваги, згадані раніше, а також:

 • NEW! бонусний подкаст "Making Of" Patreon Special
 • Пріоритет у відповідях на запитання
 • GIFT BOX

Стара підписка TRIPLE CROWN (та ще старіше HYPERFAN) стає F1PODCAST ALL ACCESS і надає доступ до усіх подкастів, а також до бонусноих випусків "Making Of", що будуть з'являтися разом із кожним новим випуском Patreon Special. В них я буду розповідати про те, що надихнуло на створення подкасту, як проходив процес підготовки та запису, які джерела використовувалися, а також ділитимусь своїми думками та вреженнями про тему випуску - те, що я оминаю в самих "спешилах". Це буде щось на кшталт "післяшоу". Вам сподобається!

Серед усіх запитань, що будуть поставлені до основного подкасту, запитання від "патронів" на підписці ALL ACCESS будуть в пріоритеті. Запитать зазвичай чимало і на всі дати розгорнуту та грунтовну відповідь не обіцяю, але на ваші - точно дам!

І не забувайте про GIFT BOX - щомісячний розіграш презенту від мене залишається в оновленій підписці.

$19.99 - PADDOCK CLUB

Тут все просто: усі переваги клубу на максималках!

А також:

 • NEW! Доступ до щомісячного "Ask Me Anything" у форматі LIVE-стріму на YouTube
 • NEW! Пріоритетний доступ до всього, що стосується життя нашого клубу
 • Якщо залишимося на сезон-2020 в Champion Hall - безкоштовне місце на дивані
 • GIFT BOX
 • NEW! "Wall Of Champion"

Колишня підписка F1 LEGEND отримує нові переваги! Раз на місяць я буду збирати вас та ваші запитання і проводити LIVE-стрім у форматі АМА - із спілкуванням наживо. Душевно, без обмежень щодо тем, все як ви любите!

Усі учасники клубу з цією підпискою також матимуть пріоритет у відповідях на запитання після Гран Прі, а ще пріоритетний доступ до майбутнього мерчу та різноманітних активностей клубу. Коли я дозрію запустити першу партію футболок або іншої атрибутики, першими замовити (на кращих умовах) зможуть учасники підписки "Paddock Club". З'явиться обмежена серія нових значків "TeamPATREON" (а вона з'явиться!) - спершу їх замовити зможете саме ви.

А ще кожен учасник клубу з цією підпискою потрапить на "Wall Of Champions" - ваші імена будуть на "Стіні Чемпіонів" в розділі "About" нашого клубу. Одразу напишіть мені, якщо НЕ хочете "світитися" :)

Якщо коротко - ця підписка для тих, хто берете від життя максимум!

------

Ось такі зміни. Задавайте свої запитання, уточнюйте, поки не пізно! :)

ВАЖЛИВО!

Якщо ви плануєте змінити підписку на вищу, зробіть це краще ПІСЛЯ обіду 1 грудня, щоб в Штатах розпочався новий день і з вас не списали різницю в сумах ще за листопад.

Якщо ви плануєте змінити підписку на нижчу, зробіть це ДО 1 грудня. Жартую. Не робіть цього.

До речі, про плани на міжсезоння!

Для орієнтиру, в грудні планую декілька підсумкових подкастів про сезон-2019, в тому числі і з Борисом Захаровим (НЕПОПОВ). Ще буде подкаст-бесіда із Олександром, маршалом Ф-1, який поїхав працювати на Гран Прі Абу-Дабі (хто є в нашому чаті - той в курсі, про кого я).

Буде мінімум два нових масивних випуски Patreon Special, перша сесія AMA для підписки Paddock Club, а також почну перекладати Drive To Survive та готувати озвучку першого сезону. Ну і ще декілька сюрпризів, куди ж без них. Коротше кажучи, зроблю так, щоб кожна підписка отримала більше, ніж їй відведено за статусом. В принципі, завжди намагаюся так робити :)

Дякую кожному учаснику нашого клубу за підтримку та допомогу у створенні якісного україномовного контенту про Формулу-1. Без вас не було б ні аналітичного подкасту після гонки, ні "спешилів", ні всього іншого. Ви - найкращі!


Become a patron to

519
Unlock 519 exclusive posts
Be part of the community
Listen anywhere
Connect via private message