Deskoland - partner Deskofobie
 
Zde na Patreonu máte šanci podpořit náš projekt malou i větší částkou. Právě podpora přímo od vás - našich diváků, je pro nás nesmírně důležitá. Deskofobii ale podporují i firmy, jako první se k podpoře zde na Parteonu přihlásil internetový obchod Deskoland.

Jako většina obchodů v našem oboru, vznikl i Deskoland coby fanouškovský projekt, možná proto mají pro nás takové pochopení :-) Deskoland je poměrně nový - vznikl teprve v minulém roce a zatím se jedná čistě o internetový obchod.


Nabídka deskových a karetních her se postupně rozšiřuje, ale už teď rozhodně stojí za propátrání, protože obchod se snaží pokrýt potřeby začínajících hráčů stejně dobře jako zkušených harcovníků. A nezapomíná ani na děti. Vzhledem k tomu, že za obchodem stojí Vašek Veverka, který je sám nadšeným hráčem deskovek, máte jistotu, že nakupujete u odborníků, kteří vám i dokáží poradit a pomoct.


Jsme rádi, že se Deskoland postavil za nás a rozhodl se přispívat na chod DF. Moc si toho vážíme a doufáme, že do budoucna budeme dobří partneři :-)


Za redakci DF

Petr Čáslava