„Kitokie pasikalbėjimai“ Islandijoje su Andriumi Mamontovu
 
„Kitokie pasikalbėjimai“ išvyko į savo pirmąsias gastroles ir surengė pokalbių šou Islandijos sostinėje Reikjavike. Čia iš Berlyno atskristi sutiko pats Andrius Mamontovas, o jo pokalbį su Justinu Jankevičiumi stebėjo virš 400 vietos lietuvių.

Už šią galimybę surengti „Kitokius pasikalbėjimus“ vienoje gražiausioje pasaulio valstybių esame dėkingi mūsų draugams Wilbergs!

Sekite mus feisbuke:https://www.facebook.com/KitokiePasikalbejimai/

Artimiausias „Kitokių pasikalbėjimų“ renginys: https://www.facebook.com/events/1578545905600861/


Kitokie pasikalbėjimai released this post 1 day early for patrons.   Become a patron
Tier Benefits
Pledge $0 or more per month
patrons
Everyone
Pledge $0.01 or more per month
patrons
Patrons Only
1 $
$1 or more per month 444 patrons
Mūsų padėka už bendradarbiavimą kuriant populiariausią lietuvišką „talk show“ internete. Galimybė prisijungti prie  „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjų grupės feisbuke bei pamatyti laidą viena diena anksčiau. 
2 $
$2 or more per month 81 patrons

Mūsų padėka už bendradarbiavimą kuriant populiariausią lietuvišką „talk show“ internete.  Galimybė prisijungti prie  „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjų grupės feisbuke bei pamatyti laidą viena diena anksčiau.
5 $
$5 or more per month 24 patrons

Mūsų padėka už bendradarbiavimą kuriant populiariausią lietuvišką „talk show“ internete. Galimybė prisijungti prie  „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjų ir laidos kūrybinės grupės feisbuke bei pamatyti laidą viena diena anksčiau. 
10 $
$10 or more per month 4 patrons

Mūsų padėka už bendradarbiavimą kuriant populiariausią lietuvišką „talk show“ internete, galimybė užduoti klausimą laidos svečiui. Galimybė prisijungti prie „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjų ir laidos kūrybinės grupės feisbuke bei pamatyti laidą viena diena anksčiau.  
20 $
$20 or more per month 4 patrons

Mūsų padėka už bendradarbiavimą kuriant populiariausią lietuvišką „talk show“ internete, galimybė užduoti klausimą laidos svečiui, Jūsų pavardė „Kitokių pasikalbėjimų“ padėkos titruose. Galimybė prisijungti prie „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjų ir laidos kūrybinės grupės feisbuke bei pamatyti laidą viena diena anksčiau.   

50 $
$50 or more per month 2 patrons

Mūsų padėka už bendradarbiavimą kuriant populiariausią lietuvišką „talk show“ internete, galimybė užduoti klausimą laidos svečiui, Jūsų pavardė „Kitokių pasikalbėjimų“ padėkos titruose, abonementas į visus „Kitokių pasikalbėjimų“ renginius bei staliukas renginio metu.  Galimybė prisijungti prie „Kitokių pasikalbėjimų“ rėmėjų ir laidos kūrybinės grupės feisbuke bei pamatyti laidą viena diena anksčiau.   

Recent Posts