Překročili jsme milník $150
 
Když jsme dávali dohromady celou kampaň, tak jsme si mysleli, že získané peníze použijeme na nákup nějakého hdd, kde by se dal skladovat natočený materiál. Bohužel nám ale odešel monitor a to musíme řešit v první řadě. Stříhat videa na 13" notebooku je opravdu velmi náročné.

Dost pokukujeme po ultra wide monitorech, které jsou pro střih videa přímo ideální. Cena je samozřejmě poněkud vyšší, ale s váší podporou to dáme. S nákupním košíkem sic nevyrazíme ani dnes ani zítra, ale počkáme si alespoň do druhé výplaty, ale pak se rozšoupnem. Zatím se nám nejvíce líbí Dell UltraSharp U2913WM. Co vy na něj?

Tier Benefits
Pledge $0 or more per month
patrons
Everyone
Pledge $0.01 or more per month
patrons
Patrons Only
Pledge $1 or more per month
24 patrons
Ano, chci podpořit Deskofobii!
Producent
$5 or more per month 30 patrons
Chci se stát producentem a radit se s redakcí DF o dalším vývoji pořadu. Samozřejmostí je jméno či přezdívka v závěřečných titulcích.
Sponzor
$10 or more per month 13 patrons
Výsadní umístění v titulcích, aby bylo všem jasné, jak jsi pro chod Deskofobie důležitý. Významné slovo v rámci všech velkých rozhodnutí.
Partner
$25 or more per month 4 patrons
Chci se dostat na exkluzivní pozici v titulcích a na plakátech a vůbec všude. Na Deskofobii mi maximálně záleží a chci jí dostat co nejdál.
Recent Posts