אוי וויי - מלון קרטר 4
 
Tier Benefits
Pledge $0 or more per month
patrons
Everyone
Pledge $0.01 or more per month
patrons
Patrons Only
Pledge $1 or more per month
6 patrons
אתם תהיו מאגניבים. עם א'.
מאגניבים עם א' זה יותר מגניב ממגניבים בלי א'.
ותקבלו גם חבילת אייקונים לשולחן עבודה: 
You will be kewl.
Which is cooler than cool.
You will also get a desktop icon pack

Pledge $3.14 or more per month
2 patrons
אתם תתרמו לי פיי דולרים כל חודש.
פאי דולרים.
Pledge $5 or more per month
3 patrons
תהיה לכם גישה לכל מיני פרוייקטים שאני עובד עליהם, מבטים מאחורי הקלעים, וכל מיני קומיקסים שלא התפרסמו באף מקום (כמו למשל הצצות לתוך "אוי וויי 2", או קומיקסים שהייתי עושה בתיכון). תהיה לכם הנחה של %10 בדוכנים שלי בכנסים.
Pledge $10 or more per month
2 patrons
כל מה שכתוב בסעיף הקודם + פוסטר או סיכה חינם לבחירתכם בכל אירוע מכירות שאני משתתף בו + אשלח לכם ציור שחור-לבן של דמות לבחירתכם מאחד המדורים שלי + הורדה דיגיטלית של שתי החוברות של "צחי ושלמה" בפורמט
PDF

Pledge $20 or more per month
1 of 20 patrons
  כל מה שכתוב בסעיפים הקודמים + אתם תופיעו כדמות (ניצבת, משנית, או תפקיד חד פעמי) באחד מהקומיקסים שלי! + אדפיס בעצמי חוברת אחת שיצאה מדפוס (דיווח מיוחד, סיפורי סבתא 1, 2, או 3, וכו')
 ואשלח לכם.
Pledge $20 or more per month
0 patrons
כל מה שכתוב בסעיפים הקודמים (לא כולל להופיע כדמות בקומיקס) + עותק חינמי של האוגדן של "פצפצים" לאלו התורמים לפני ה-3 ביוני (תאריך יציאת הספר) + תמונה שלי מחזיק שלט עם תודה אישית המוקדשת לכם + הנחה של %20 על כל המוצרים בדוכן שלי באירועי מכירות שאני משתתף בהם + אדפיס בעצמי חוברת אחת שיצאה מדפוס (דיווח מיוחד, סיפורי סבתא 1, 2, או 3, וכו') ואשלח לכם.
Pledge $50 or more per month
0 patrons
כל מה שכתוב בסעיפים הקודמים (כולל הופעה כדמות בקומיקס) + ציור חתום בצבע מלא של דמות לבחירתכם מאחד המדורים שלי (במקום הציור השחור-לבן), ווידיאו שלי עושה ריקוד מטופש ושמח. + חולצה עם ציור של סבתא מ"סיפורי סבתא"
Pledge $150 or more per month
0 of 3 patrons
אה... וואו. פשוט.... וואו.
,בנוסף לכל הדברים מהסעיפים הקודמים
אני אקח אתכם איתי לטיול אורבן אקספלורינג בת"א (ההגעה לת"א על אחריותכם), שבמהלכו אכיר לכם את חנויות הממתקים האהובות עלי, חנות האמנות שאני אוהב, וכל מיני מקומות מגניבים וחבויים שנמצאים בעיר.

Recent Posts