Pravidelná dávka

Pravidelná dávka

Creating podcast

Select a membership level

Dobrý

$1.50
per month
Ďakujeme, dobrý patrón! Získavaš možnosť raz mesačne vyhrať balenie výberových káv LAKAVA alebo DiBosco, ktoré Ti spríjemní počúvanie Pravidelnej dávky.

Lepší

$3
per month
Chceš neustále zlepšovať dobré a to Ťa robí lepším! Veľká vďaka za Tvoju zvedochtivú podporu a popri možnosti popíjať lahodnú kávu získavaš prístup k záverečnej bodke každej epizódy (od PD#228)

Najlepší

$4
per month
Si vskutku najlepší a my sme Ti za to veľmi vďační! Máš možnosť získať lahodnú kávu, ku podcastovým epizódam bodku na záver a okrem toho Ti  pošleme náš zvedochtivý set (ceruzka, záložka a podložka pod šálku).

85

patrons

About Pravidelná dávka

Ahojte, volám sa Jakub Betinský, som doktorandom vo filozofii na Durhamskej univerzite, a moji kolegovia z podcastu sú tiež zahraničnými PhD. študentmi. Miro Gašpárek sa venuje bioinžinierstvu a syntetickej biológii na Oxforde a Andrej Zeman výskumu v oblasti vedy a náboženstva v Edinburghu.

Keď som podcast v lete 2018 zakladal, netušil som, aký oň bude záujem a akú priazeň nám poslucháči a poslucháčky prejavia.

Moja motivácia bola jednoduchá. Práve som začínal svoj súčasný výskum a povedal som si, že sa chcem ešte pred návratom na Slovensko deliť s ľuďmi o myšlienky, ktoré sú nielen akademicky fascinujúce, ale prostredníctvom rozvoja kritického myslenia tiež dokážu zlepšiť život.

Časom som prizval k spolupráci aj Andreja s Mirom, s ktorými ma spája to isté nadšenie: prinášať slovenskému publiku pravidelný originálny vzdelávací obsah a deliť sa o poznanie, ktoré nás denne inšpiruje. Chceme pomáhať viesť hlbšie diskusie, a to často s pripomenutím myšlienok obrov, na pleciach ktorých stojíme.

Tvorba podcastu nás ale stojí nemálo času a energie a prosíme Ťa o pomoc.

Vyber si jednu z možností podpory a veľmi radi budeme s Tebou v pravidelnom kontakte, či už formou spoločného výberu tém alebo pokecáme cez Zoom.

Prajem veľa zvedochtivosti a nech Ti to myslí.
A ďakujeme!

PS: Ak ste old school, veľmi nám pomôže, ak si nastavíte trvalý príkaz na náš účet SK1283605207004206791985. 


Become a patron to

49
Unlock 49 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Pravidelná dávka

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits