Pravidelná dávka

is creating podcast

Select a membership level

Scooby Doo

$1.50
per month
Maškrty sú síce večným pokušením, ale Tvoja túžba odhaľovať skryté tajomstvá je oveľa väčšia. Veľká a srdečné vďaka za Tvoju podporu.

Kung Fu Panda

$3
per month
Cesta je cieľ a vnútorný pokoj o každodennom úsilí. Neveríš v zázračné zvitky a vieš, že tajnou ingredienciou si Ty sám. Veľká vďaka za podporu a Tvoje ctené meno bude vyryté zlatými písmenami na našom webe a vstúpiš do dejín ako priateľ nášho podcastu.

Frodo

$6.50
per month
Môžeš si žiť v pohodlí domova, ale Ty si jednoducho nedáš povedať a chceš zachraňovať svet od zloby a nevedomosti. Okrem vďaky a podcastového priateľstva tiež získavaš každomesačné volebné právo pri výbere tém a otázok, o ktorých budeme na podcaste hovoriť. Máš možnosť spýtať sa otázku v Q&A dávkach.

47

patrons

About Pravidelná dávka

Ahojte, volám sa Jakub Betinský, som doktorandom vo filozofii na Durhamskej univerzite, a moji kolegovia z podcastu sú tiež zahraničnými PhD. študentmi. Miro Gašpárek sa venuje bioinžinierstvu a syntetickej biológii na Oxforde a Andrej Zeman výskumu v oblasti vedy a náboženstva v Edinburghu.

Keď som podcast v lete 2018 zakladal, netušil som, aký oň bude záujem a akú priazeň nám poslucháči a poslucháčky prejavia.

Moja motivácia bola jednoduchá. Práve som začínal svoj súčasný výskum a povedal som si, že sa chcem ešte pred návratom na Slovensko deliť s ľuďmi o myšlienky, ktoré sú nielen akademicky fascinujúce, ale prostredníctvom rozvoja kritického myslenia tiež dokážu zlepšiť život.

Časom som prizval k spolupráci aj Andreja s Mirom, s ktorými ma spája to isté nadšenie: prinášať slovenskému publiku pravidelný originálny vzdelávací obsah a deliť sa o poznanie, ktoré nás denne inšpiruje. Chceme pomáhať viesť hlbšie diskusie, a to často s pripomenutím myšlienok obrov, na pleciach ktorých stojíme.

Tvorba podcastu nás ale stojí nemálo času a energie a prosíme Ťa o pomoc.

Vyber si jednu z možností podpory a veľmi radi budeme s Tebou v pravidelnom kontakte, či už formou spoločného výberu tém alebo pokecáme cez Zoom.

Prajem veľa zvedochtivosti a nech Ti to myslí.
A ďakujeme!

PS: Ak ste old school, veľmi nám pomôže, ak si nastavíte trvalý príkaz na náš účet SK1283605207004206791985. 


Become a patron to

14
Unlock 14 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Pravidelná dávka

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits