Vĺčatá.sk

is creating články a prednášky o hrách a deťoch.

Select a membership level

"Ako vlkovi mucha"

$2
per month
V prípade záujmu vaše meno zverejníme v ďakovnej sekcii “Podporujú nás”.

  "Vĺčí mak"

  $5
  per month
  * Možnosť nahliadnuť do produkčného plánu redakcie

  * V prípade záujmu vaše meno zverejníme v ďakovnej sekcii “Podporujú nás”

   "Kto chce s vlkmi žiť..."

   $10
   per month
   * Možnosť hlasovať za prioritizáciu článku z produkčného plánu

   * Možnosť nahliadnuť do produkčného plánu redakcie

   * V prípade záujmu vaše meno zverejníme v ďakovnej sekcii “Podporujú nás”

    About Vĺčatá.sk

    Vĺčatá sa venujú informovaniu o zmysluplných hrách a technológiách už viac než dva roky. Za tento čas sme vydali viac než 140 článkov a recenzií, v roku 2017 získali 1600 fanúšikov a vystúpili s desiatimi prednáškami o využití vzdelávacích hier v školách.V našej databáze mesačne pribúdajú nové hodnotenia hier, ktoré si čitatelia môžu filtrovať podľa rôznych atribútov.
    Našim poslaním je ukázať rodičom a učiteľom potenciál hier ako nástroj vzdelávania, ale aj zmysluplnej zábavy. Vychádzame z predpokladu, že rola hier v spoločnosti bude naďalej narastať a preto je jedinou cestou snaha využiť tento fakt v prospech detí. Práve z tohto dôvodu sme rozbehli, na slovenské pomery, unikátny projekt Vĺčatá.sk.

    Kto sme?

    V našom tíme máme odborníkov na psychológiu, pedagogiku, ale aj herný dizajn či informačné technológie. Väčšina z nás sú samozrejme hráči, a tak vieme (alebo aspoň tušíme), ako vytvárať mosty medzi moderným svetom detí a svetom “dospeláckej skúsenosti”. Vďaka tomu často spolupracujeme s poprednými slovenskými firmami, ktoré finančne podporovali naše aktivity.

    Čo potrebujeme?

    S tvorbou textov sa samozrejme viažu nejaké náklady. A hoci sme doteraz fungovali najmä vďaka partnerom, radi by sme časom dosiahli finančnú samostatnosť. Zároveň ale nechceme na našu stránku dávať žiadne reklamy. Preto sme ako jednu z ciest zvolili na Slovensku málo Využívaný Patreon, kde pomerne jednoducho môžete nastaviť drobný mesačný príspevok na naše fungovanie. Kvalitný web totiž znamená nie len webhosting, ale aj kvalitných redaktorov a korektorov, či manažment sociálnych sietí.

    Na čo konkrétne by sme financie použili?
    Náš momentálny mesačný rozpočet sa pohybuje okolo 600 eur, čo je udržateľná suma, ktorá nám ale neumožňuje rásť. Preto sa obraciame na našich čitateľov a na všetkých, ktorí sú presvedčení, že naša misia má zmysel. Prinášame vám prehľad, koľko času tomu momentálne venujeme. Našim ideálom by bolo tieto časy zdvojnásobiť.

    • Predseda (primárne má na starosti partnerstvá a organizáciu celého tímu)
     • 20 h/mesačne
    • Šéfredaktor (stará sa o včasné a kvalitné články)
     • 30 h/mesačne
    • Marketing/community management / PR
     • Písanie obsahu na sociálne siete
     • práca s komunitou
     • Komunikácia s médiami
     • 50 h/mesačne

    Okrem toho sa snažíme prispievať aj autorom a každý článok samozrejme potrebuje korektora. Zvýšenie rozpočtu nám umožní vydávať viac kvalitných článkov.
    V neposlednom rade sa s vedením redakcie viažu nejaké menšie fixné náklady na (napr. hosting, správa a úprava webu) či naopak príležitostné väčšie výdavky (napr. úpravy grafiky či spoločenské akcie).
    Goals
    0% complete
    Patreon bude pokrývať polovicu našich nutných nákladov. Svorka prežije, ale niektoré vĺčatá to možno nezvládnu. Budeme musieť zháňať sponzorov, ale nehrozí skorý zánik.
    1 of 4

    Become a patron to

    Listen anywhere
    Connect via private message
    This creator hasn't posted anything yet!
    When they do, you'll see it here first.

    How it works

    Get started in 2 minutes

    Choose a membership
    Sign up
    Add a payment method
    Get benefits