ПроПоходи

is creating найкрутіший проект про гори, мандри і спорядження. Українською.

Select a membership level

Вітаємо в команді ПроПоходи!
reward item
$2
per month
 • Ранній доступ до неоплачених партнерами матеріалів 
 • Участь в щомісячному розіграші призів (щонайменше на $10)*
 • Запрошення на щорічний похід для команди ПроПоходи, де будемо обговорювати втілене і планувати майбутнє**


*Номінал росте з ростом команди 

**У 2019 році - на початку вересня.


Зробимо ще більше разом!
reward item
$5
per month
 • Всі переваги за $2 плюс...
 • Один путівник Карпатами на ваш вибір вже зараз + безкоштовний доступ до всіх нових карпатських путівників, що публікуватимуться під час вашої підтримки проекту
 • +1 день безкоштовного користування в #БанкСпорядження
 • Ранній доступ до пропозицій на Ринку Спорядження ПроПоходи (там ми продаємо за добрими цінами спорядження після оглядів). 
 • Доступ до закритих постів, де висвітлюються важливі новини проекту і відбуваються обговорення наших наступних кроків.
Нарощуємо оберти!
reward item
$10
per month
 • Всі бонуси за $5 плюс... 
 • +3 дні безкоштовного користування в #БанкСпорядження
 • Ексклюзивні знижки в виробників-партнерів (Liteway 10%, Їdlo - 15%, Титанові Витребеньки - 15%, James Cook - 10%) 
 • 5% додаткової знижки у магазині Вершина*
 • 15% знижки на спорядження в магазині Команда Екс


* Максимальний розмір сумарної знижки 15%. 

199

patrons

About

Привіт! Дякую, що завітали на нашу сторінку Patreon!

Давайте, я проведу для вас коротеньку екскурсію і розкажу, що тут відбувається.Що таке ПроПоходи?

Ці двоє усміхнених людей, які вже тиждень крокують під дощем ісландськими стежками - ми, Антон і Христина, автори проекту ПроПоходи. Ми поставили собі за мету зробити гори і мандри ближчими до українців, бо вважаємо, що вони змінюють людей на краще. Для цього ми створили онлайн ресурс, який надихає, радить, показує, вчить і водить по найкрасивіших маршрутах України і світу. Те, що починалось з персонального блогу, переросло в масштабний проект з найпрогресивнішою аудиторією, офлайн зустрічами, спільними походами і морем інших цікавих і корисних ініціатив.

Якщо ви вперше чуєте про ПроПоходи і хочете розібратись, як саме ми робимо читачів щасливішими, тут детально описані всі напрями нашої діяльності. А якщо у вас з’являться питання, ми з задоволенням на них відповімо.

Що таке Patreon?

Це платформа, що дає можливість докластись до розвитку улюбленого проекту, стати його частиною і, часом, отримати навзаєм корисні бонуси. Щось на зразок краудфандингу на постійній основі. Для нас це можливість з допомогою вашої підтримки вивести ПроПоходи на новий рівень якості і користі.

Працює все елементарно:
 • ви обираєте суму, якою щомісяця хочете підтримувати нашу роботу (збоку або нижче, якщо ви зайшли з телефону);
 • ми вкладаємо кожну її копійку в розвиток проекту (обладнання, навчання, квитки, лекції, путівники, суспільно-корисні проекти, сучасний сайт, програму для смартфонів, і т.ін.);
 • ви отримуєте щомісячні бонуси-винагороди і спостерігаєте, як з вашою допомогою розвивається улюблений проект.

Змінити розмір підтримки і повністю припинити її можна в будь-який момент, тож ви нічим не ризикуєте.Навіщо нам Patreon?

Сьогодні ми отримуємо прибутки від написання оглядів, продажу путівників і від партнерських програм з магазинами туристичного спорядження. Цей дохід забезпечує нам базові життєві потреби і дозволяє двічі на рік вибратись в велику мандрівку за новою інформацією для вас. Водночас, ми не маємо змоги оновлювати чи вдосконалювати нашу техніку і досі знімаємо на трирічні телефони, хоча давно мріємо ділитись з вами якіснішими матеріалами. Наші ноутбуки ледь справляються з монтажем відео, який триває вічність і робиться наосліп, бо через нестачу потужності ноутів ми не можемо бачити результат аж до експорту відео (хто з вас знає, про що я, мабуть вже дивиться квадратними очима). І ще десятки вдосконалень впираються в елементарний брак бюджету на їх реалізацію.

*Завдяки підтримці нашої команди Патреону ми вже досягли неабияких успіхів у технічному забезпеченні. Ми вже маємо один потужний ноутбук, за яким Христина монтує відео (о, він працює просто магічно швидко!), нам вдалось оновити стабілізатор для телефонів (тепер на додачу до старенького DJI Osmo Mobile Mark I в нашому арсеналі з'явився новітній Benro P1), ми стали власниками безпровідного мікрофона Rode Wireless Go (від червня 2019 року звук в наших відео подорослішав ого-го як), також ми перейшли на тотально ліцензійне програмне забезпечення для обробки відео, за яке платимо $20 на місяць (Adobe Premiere Pro) і збільшили обсяг місця на хостингу, щоб і далі викладати в оглядах і статтях фото високої якості.

Наступні пункти списку технічних оновлень, до яких ми прагнемо - це, в першу чергу, добра камера з правильною оптикою, щоб вже бавити вас по-серйозному якісною картинкою з мандрівок і в відео-оглядах; пара жорстких дисків для звільнення простору на ноутбуках і архівації матеріалу і великий монітор для комфортної і дещо швидшої обробки відео.*

Patreon для нас - це можливість втілити все задумане і стати кращими для вас.

Хоча в попередньому абзаці я зачепив тему камер і техніки, зазначу важливий момент:
- ми НЕ тревел-проект, де організатори подорожують за зібрані гроші і розказують, як це чудово;
- ми НЕ продакшн-студія суто мотиваційного контенту;
- наша задача - надати вам, окрім мотивації і натхнення, готові інструменти для здійснення самостійних мандрівок (путівники, списки, поради, детальні огляди), з допомогою яких ви можете зібратись і вирушити в похід чи подорож з найменшими втратами для ваших нервів і гаманця. 

Техніка для нас - інструмент створення і передачі інформації, тому ми виділили це питання як одне з найгостріших.


Які бонуси отримають патрони?

Ми вважаємо, що буде чесним надати преференції аудиторії, яка вкладає власні кошти в розвиток ПроПоходи. Тому підготували різноманітні варіанти подяки в залежності від суми, на яку здійснюється підтримка. Від раннього доступу до матеріалів і безкоштовних путівників до індивідуальних знижок в магазинах-партнерах (їх перелік буде рости). 

Як долучитись до проекту?

Обирайте суму, тисніть помаранчеву кнопку “Become a patron”, вводьте реквізити картки чи PayPal і готово! Пам’ятайте, що в будь-який момент суму можна змінити або зовсім відмовитись від підтримки.

Маєте питання? Дайте нам знати і ми якнайшвидше на них відповімо.Ваші Антон і Христина.
Goals
199 of 200 patrons
Нарешті ми можемо відкладати кошти на оновлення техніки для монтажу відео і поточної роботи. Потужний ноутбук, великий екран і кілька жорстких дисків відчутно зекономлять наш час і прискорять появу нових публікацій і роликів.

Щомісячний приз в розіграші спорядження тепер вартує від $20.
3 of 8
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 118 exclusive posts
38
Images
16
Links
1
Poll
10
Writings
62
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 118 exclusive posts
38
Images
16
Links
1
Poll
10
Writings
62
Videos

Recent posts by ПроПоходи

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits