ПроПоходи

is creating найкрутіший проект про гори, мандри і спорядження. Українською.

Select a membership level

Вітаємо в команді ПроПоходи!

reward item
reward item
$2
per month
 • Ранній доступ до матеріалів 
 • Участь в щомісячному розіграші призів (щонайменше на $10)*
 • Запрошення на щорічний похід для команди ПроПоходи, де будемо обговорювати втілене і планувати майбутнє

*Номінал росте з ростом команди Зробимо ще більше разом!

reward item
reward item
$5
per month
 • Всі переваги за $2 плюс...
 • Один путівник Карпатами на ваш вибір вже зараз + безкоштовний доступ до всіх нових карпатських путівників, що публікуватимуться під час вашої підтримки проекту
 • Ранній доступ до пропозицій на Ринку Спорядження ПроПоходи (там ми продаємо за добрими цінами спорядження після оглядів). 
 • Доступ до закритих постів, де висвітлюються важливі новини проекту і відбуваються обговорення наших наступних кроків.

Нарощуємо оберти!

reward item
reward item
$10
per month
 • Всі бонуси за $5 плюс... 
 • Ексклюзивні знижки в виробників-партнерів (Ultralight Alternatives - 10%, Liteway 10%, Їdlo - 15%, James Cook - 10%) 
 • 5% додаткової знижки у магазині Вершина аксимальний розмір сумарної знижки 15%)
 • 15% знижки на спорядження в магазинах Команда Екс

*

297

patrons

About ПроПоходи

Привіт! Дякую, що завітали на нашу сторінку Patreon!

Давайте, я проведу для вас коротеньку екскурсію і розкажу, що тут відбувається.Що таке ПроПоходи?

Ці двоє усміхнених людей, які вже тиждень крокують під дощем ісландськими стежками - ми, Антон і Христина, автори проекту ПроПоходи. Ми поставили собі за мету зробити гори і мандри ближчими до українців, бо вважаємо, що вони змінюють людей на краще. Для цього ми створили онлайн ресурс, який надихає, радить, показує, вчить і водить по найкрасивіших маршрутах України і світу. Те, що починалось з персонального блогу, переросло в масштабний проект з найпрогресивнішою аудиторією, офлайн зустрічами, спільними походами і морем інших цікавих і корисних ініціатив.

Якщо ви вперше чуєте про ПроПоходи і хочете розібратись, як саме ми робимо читачів щасливішими, тут детально описані всі напрями нашої діяльності. А якщо у вас з’являться питання, ми з задоволенням на них відповімо.

Що таке Patreon?

Це платформа, що дає можливість докластись до розвитку улюбленого проекту, стати його частиною і, часом, отримати навзаєм корисні бонуси. Щось на зразок краудфандингу на постійній основі. Для нас це можливість з допомогою вашої підтримки вивести ПроПоходи на новий рівень якості і користі.

Працює все елементарно:
 • ви обираєте суму, якою щомісяця хочете підтримувати нашу роботу (збоку або нижче, якщо ви зайшли з телефону);
 • ми вкладаємо кожну її копійку в розвиток проекту (обладнання, навчання, квитки, лекції, путівники, суспільно-корисні проекти, сучасний сайт, програму для смартфонів, і т.ін.);
 • ви отримуєте щомісячні бонуси-винагороди і спостерігаєте, як з вашою допомогою розвивається улюблений проект.

Змінити розмір підтримки і повністю припинити її можна в будь-який момент, тож ви нічим не ризикуєте.Навіщо нам Patreon?

Завдяки підтримці нашої команди Патреону ми вже досягли неабияких успіхів у технічному забезпеченні. Ми маємо один потужний ноутбук, за яким Христина монтує відео (о, він працює просто магічно швидко!), добру камеру і об'єктив до неї, нам вдалось оновити стабілізатор для телефонів, розжитись першою екшн-камерою, ми стали власниками безпровідного мікрофона Rode Wireless Go, двостороннього Deity D4 Duo, а також ми перейшли на тотально ліцензійне програмне забезпечення для обробки відео та фото, за яке платимо $31 на місяць (Adobe Premiere Pro, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom). І, нарешті, замовили базовий набір якісного освітлення для зйомок, щоб не залежати від світлового дня чи погодних примхів.

Наступні пункти списку технічних оновлень, до яких ми прагнемо - це другий потужний ноутбук, щоб ми могли працювати одночасно, додаткова камера із матричним стабілізатором, пило/вологозахистом та повним кадром, аби відео стали ще кращими для вас і простішими в зйомці для нас, пара жорстких дисків (їх повсякчас не вистачає, як ми не фільтруємо збережені файли) і великий монітор для комфортної і дещо швидшої обробки відео.

Patreon для нас - це можливість втілити все задумане і стати кращими для вас.

Хоча я зачепив тему камер і техніки, зазначу важливий момент:
- ми НЕ тревел-проект, де організатори подорожують за зібрані гроші і розказують, як це чудово;
- ми НЕ продакшн-студія суто мотиваційного контенту;
- наша задача - надати вам, окрім мотивації і натхнення, готові інструменти для здійснення самостійних мандрівок (путівники, списки, поради, детальні огляди), з допомогою яких ви можете зібратись і вирушити в похід чи подорож з найменшими втратами для ваших нервів і гаманця. 

Техніка для нас - інструмент створення і передачі інформації, тому ми виділили це питання як найгостріше.


Які бонуси отримають патрони?

Ми вважаємо, що буде чесним надати преференції аудиторії, яка вкладає власні кошти в розвиток ПроПоходи. Тому підготували різноманітні варіанти подяки в залежності від суми, на яку здійснюється підтримка. Від раннього доступу до матеріалів і безкоштовних путівників до індивідуальних знижок в магазинах-партнерах (їх перелік буде рости). 

Як долучитись до проекту?

Обирайте суму, тисніть помаранчеву кнопку “Become a patron”, вводьте реквізити картки чи PayPal і готово! Пам’ятайте, що в будь-який момент суму можна змінити або зовсім відмовитись від підтримки.

Маєте питання? Дайте нам знати і ми якнайшвидше на них відповімо.Ваші Антон і Христина.
Goals
297 of 350 patrons
За рахунок вашої підтримки ми забезпечимо собі останні версії програмного забезпечення для обробки фото і відео, і оплатимо навчання Христини в школі відеомонтажу.
4 of 8
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 213 exclusive posts
59
Images
34
Links
2
Polls
19
Writings
118
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 213 exclusive posts
59
Images
34
Links
2
Polls
19
Writings
118
Videos

Recent posts by ПроПоходи

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits