Puhata ja mängida

Puhata ja mängida

Creating a podcast

Select a membership level

Toetaja

reward item
reward item
$6.50
per month
Toetajad saavad ligipääsu meie Discordi kanalile, meie otsesaate eelsele arhiivile ning saavad osa võtta ka meie tulevastest just toetajatele mõeldud küsimuste-vastuste videotest. 
Includes Discord benefits
You might like

Särgiga toetaja

reward item
reward item
$15.50
per month
Viimane võimalus saada endale nende kolme kujundusega särk, kui need on otsas, siis selliseid enam ei tule!  Must mustal on olnud kõigi lemmik, hall mustal pole kunagi ametlikult müügis olnud ja punane on juba peaaegu retro! Hinna sees on ka saatmine, ning loomulikult võivad juba meie vanemad kõrgema summaga toetajad kirjutada, ning saada ka särgiomanikeks. Lisaks ka muidugi muud Patreoni hüved, nagu Discord ja saateintrode arhiiv.

Särke on saadaval järgmistes suurustes:
  • Must mustal: M, XL, XXL
  • Hall mustal: M, L, XXL, XXXL
  • Kollane punasel (v-kaelus): M, XL
Tellides lisa 1) mis särki mis suuruses soovid 2) pakiautomaat kuhu särki soovid 3) telefoninumber. 
Includes Discord benefits

Kõrgema taseme toetaja

reward item
reward item
$19.50
per month
Kõik see, mis eelmisel tasemel, aga lisaks loeme iga saate lõpus ette kõik selle taseme toetajate nimed. 
Includes Discord benefits

40

patrons

$303

per month

About Puhata ja mängida

Puhata ja mängida on iganädalane videomängude pühandatud jutusaade ehk podcast, mille salvestamisele saab iga nädal otse-eetris kaasa elada YouTube'is.

Me oleme teinud seda saadet üle viie aasta ja meie hoog ei hakka raugema, vaid me alles alustasime ja me tahame teha saadet senisest veelgi paremini ja ägedamalt.

Me teeme edasi kõike seda, mida oleme siiani teinud: iganädalane podcast, iga nädal (olgu, peaaegu iga nädal) mänguteemaline video Puhata ja mängida YouTube'i kanalile, kus proovime rääkida nii vanematest kui ka uuematest ning võimalusel ka Eestis tehtud mängudest.

Me oleme seda saadet teinud alates algusest teile ja see, et teid on olnud nii palju ja me oleme saanud teie käest positiivset tagasisidet (ja õpetlikult negatiivselt ka, tänud!), on hoidnud meid seda saadet tegemas.

Nüüd on sul võimalus hakata meie püsitoetajaks. Te ei saa selle eest peaaegu mitte midagi muud, kui ainult paremat Puhata ja mängida saadet, sest tänu sellele saame rohkem investeerida saate jaoks vajalikku tehnikasse ja aega.

Suured tänud,
Rainer Peterson, Rein Zobel ja Martin Mets
Goals
$303.25 of $309.53 per month
Me teeme kõike edasi nagu seni, ainult veel paremini ja ägedamalt koos regulaarsete küsimuste ja vastuste videotega! Suured tänud teile!
1 of 3

Become a patron to

128
Unlock 128 exclusive posts
Be part of the community
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Puhata ja mängida

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits