Radio Aristocrats

is creating podcasts and videos

Select a membership level

Junior Аристократ(ка)

reward item
reward item
$3
per month
Дякуємо!

Аристократ(ка)

reward item
reward item
$5
per month
Дякуємо та передамо привіт в етері

Шляхетний(а) Аристократ(ка)

reward item
reward item
$10
per month
Безмежно дякуємо та згадуємо у публікаціях в Instagram, Telegram, Facebook

48

patrons

$220

per month

About Radio Aristocrats

Доброго дня вам, шановне панство)

В нас тут, як ви напевно встигли зрозуміти, позаштатна ситуація. Вона в усьому світі наразі. І в нас також. Ми - не виключення.

Варто сказати, що криз ми не боїмося, адже перший ефір Аристократів відбувся 9-го лютого 2014 року, за 9 днів до початку розстрілів на Майдані. Курс долара тоді наближався до 40 грн, а про рекламу на онлайн радіо ніхто ще не чув. Слово “подкаст” тоді було незрозумілим майже всім, хто його використовував. Саме в той момент з'явилися Аристократи.

Протягом останнього місяця нам вдалося зберегти всю команду у повному складі, і навіть кота. Ми не припинили виходити в ефір та створювати контент. Але робити це наразі все складніше...
За жодних обставин ми не плануємо здаватися чи припиняти діяльність, але настав час звернутися до нашого найціннішого капіталу - до вас.
Саме ви, наші слухачі і глядачі, весь цей час були з нами. Ви приносили нам їжу та напої в студію, допомагали зібрати гроші для дітей, купляли квитки на наші події, ділилися своїми контактами.
Дехто з вас став нашою сім'єю в прямому сенсі цього слова. Багатьох із вас ми щиро називаємо другом та подругою. Ми пам'ятаємо ваші імена та нікнейми.
Про декого з вас ми лише чули, і тихенько пишаємося тим, що ви з нами.

Ми планували зробити це звернення восени зі стартом нового сезону, але реальність змінила плани.
Останнім часом 100 відсотків грошей, що дозволяли нам працювати, надходили від спонсорів, які за них отримували вашу увагу. Зараз спонсорам потрібні спонсори. А нам потрібні ви.
Ми стоїмо перед простим питанням: де брати гроші на існування?

Ми пропонуємо вам стати головним нашим спонсором. Це відповідальність і певний вплив.

Почати ми хочемо з Ранкового Шоу, адже це той проект, навколо якого все закрутилося свого часу, і він досі робить нас щасливими. Сподіваємося, і вас.
Ми хочемо виходити в ефір щоп'ятниці з новим епізодом. Отже, якщо вам також цього хочеться, зробіть нам щотижневий внесок на суму, яка асоціюється у вас зі словом "непогано".

Для нас це дуже хвилюючий і, звісно, важливий момент. Але ми відчуваємо оптимізм і віримо, що у вас достатньо мотивації і можливостей прийняти нашу пропозицію і включити нас у свої щотижневі витрати.

І наостанок, ми абсолютно ок, якщо ви вирішите не брати в цьому участь. Наше ставлення до вас не зміниться, зміняться лише наші можливості.

Будьте здорові!
Goals
$219.60 of $7,000 per month
Ця сума необхідна нам для розвитку існуючих проєктів та продуктивної роботи команди в її повному складі. Зокрема, ці кошти підтримають життя музичної премії Aprize і допоможуть її вдосконалити. Понад 20% артистів, чиї альбоми потрапляють в Aprize – дебютанти. Тому ваша підписка означає ще й підтримку юних талановитих музикантів. Українських музикантів.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 8 exclusive posts
4
Audio releases
1
Link
3
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 8 exclusive posts
4
Audio releases
1
Link
3
Writings

Recent posts by Radio Aristocrats

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits