Radio Vilne

is creating news, stories, history

Select a membership level

Підписник

$2
per month
Ми дуже прагнемо писати історію сьогодення. Бо вона цікава. Тут і зараз живуть неймовірні люди. Унікальні. Можливо, ви вже створили те, про що нам разом варто розповісти світу? Навіть, якщо думаєте, що це не так.. Адже вже ці 2$ на місяць дають Вільному радіо можливість зробити маленький крок вперед. І ви допомагаєте створювати це знакове медіа.
  • Промені добра від нашої команди

Постійний читач

$5
per month
Кожен наш матеріал починається із чистого аркуша. І там з'являється перша фраза, далі друга. Поступово формується історія.
Так само, щоб розпочалося успішне регіональне медіа, мало журналістів - потрібні люди, яким потрібна інформація. Ви - наша основа. Дякуємо, що ви з нами.
  • Промені добра від нашої команди
  • Онлайн/офлайн зустріч з командою

Фанат

$10
per month
Завдяки вам ми маємо ще більше натхнення та наснаги. Повірте, ми щодня дивимося, що читають у нас на сайті, та прагнемо ставати все цікавішими і кориснішими для вас!
Й аудіострім цілодобої музики для вашого настрою теж не зникає. Тепер ми також хотіли б особливо віддячити вам ㅡ в нашому ефірі.
  • Промені добра від нашої команди
  • Щорічний подарунок-сюрприз від команди
  • Подяка від редакції в соціальних мережах та в онлайн стрімі

2

patrons

$6

per month

About Radio Vilne

Привіт! Ми ㅡ команда журналістів з українського містечка Бахмут на Донеччині. Ми пишемо про новини нашого краю, розповідаємо про цікавих людей та події, дізнаємося про місця для подорожей або відпочинку. Буквально записуємо історію, яка відбувається просто зараз.

Нас мало, але ми робиме все, щоб наші читачі були в курсі подій та детально розбиралися в ситуації в державі, області, районі та на своїй вулиці :) Робити це чесно можна лише без постійної підтримки чиновників та олігархів.. Саме тому ми працюємо на вас, сотні тисяч наших читачів, і продаємо вам наш час та якісний продукт.

Оцініть самі, скільки для вас коштує регулярна достовірна інформація, позитивні історії та пояснення складних змін в державі простою мовою.

Уявімо все в інших величинах, не в доларах. Це може бути горнятко кави раз на місяць для наших журналістів, може бути квиток в кіно після складного дня, може бути квиток на автобус, щоб показати вам унікальну подію або людину.

Ви можете пригостити нас ланчем раз на місяць, а можете влаштувати ціле маленьке свято. Оплатити кілька нових книжок, які б допомогли розвиватися. Це все важливо. І ви важливі для нас. Тож пишімо історію разом!

Recent posts by Radio Vilne

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits