Radyo Karavan

is creating Organik Radyo

Select a membership level

Aylık 3$ mayış ( Ajlar geldi )

$3
per month

Hiç beleş dinleyenle mayış yapan bir olur mu?

Aj da olsanız tüm içeriğe erişim hakkına sahipsiniz. Sadece 2 dolarlık farkla "Bana aj diyemezsiniz!" demek istemez misiniz?

Aylık 5$ mayış (Bana aj diyemezsiniz!)

$5
per month

Ajjların sahip olduğu tüm haklara sahipsiniz. (Tüm haklar derken sadece içeriğe erişim hakkı var zaten) Sadece 5 dolarlık farkla "Umut vadeden aj" olabilirsiniz. Üstelik barbekü sos ücretsiz!

Aylık 10$ (Umut vaadeden aj)

$10
per month

Sen "umut vadeden aj" olarak bizim geleceğimizsin. Tamam biliyoruz, Netflix, Spotify… bunlar hep masraf ama "Ayça ve Toni ile ev hali"nin psikolojik faydası paha biçilemez! 

804

patrons

About Radyo Karavan

Biz bağımsız bir radyoyuz. Plazada adlarına "Yayın müdürü" denilen ve kısıtlamaları ve yayından gizlediği yasaklarıyla bırak yayıncı olduğunu, hayata geldiğine utandıran sistemin parçası değiliz. İstediğimiz gibi kendimizi ifade ediyoruz, hayatı yayında yaşayıp tartışıyoruz. Bu bizi de, dinleyeni de hem bilgilendirici, hem de iyileştirici oldu şimdiye dek.
Dinleyicilerin bütünü Voltran'ı oluşturuyor ve tek bir patrondansa dinleyicilerin tamamı tek bir patron oluyor. Bu da muhteşem değil mi? Böylelikle dinleyici patron olduğu için ne bizim dötümüz kalkıyor, ne de tek başına patron olmadığı için dinleyicinin dötü kalkıyor. Aslında muhteşem bir sistem.
Şimdi diyelim 3 dolara patron oldunuz (daha fazla da seçenekler var,) , bir ay boyunca tüm içerikten faydalanabiliyorsunuz. Röportajlar, terapiler, efendime söyleyeyim, görüntülü programlar da oluyor zaman zaman, çeşitli programlar, bir dolu içerik var içeride.
Radyo Karavan'ın patronlarından biri olmak için şimdi üye olma zamanı. Biricik radyomuzu sisteme ezdirtmeyelim.
Goals
804 of 1,000 patrons
HEDEF 1000 PATRON!
Haydi sen de patron olup bize destek ol. 
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 838 exclusive posts
688
Audio releases
2
Polls
17
Writings
131
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 838 exclusive posts
688
Audio releases
2
Polls
17
Writings
131
Videos

Recent posts by Radyo Karavan

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits