Roman Michelko - Veci Verejné

is creating politické komentáre

9

patrons

$49

per month

About Roman Michelko - Veci Verejné

Vážení priatelia, v snahe zlepšiť a skvalitniť našu reláciu rozhodli sme sa Vás požiadať, aby ste zvážili možnosť dobrovoľného podporovania nášho projektu sumou, ktorú uznáte za vhodnú a ktorú Vám Vaše možnosti dovoľujú.

Pokiaľ sa teda rozhodnete podporiť našu činnosť, môžete tak urobiť na tomto Patreon účte napríklad pravidelným prispievaním menšej čiastky či jednorazovým príspevkom.

Všetky prostriedky, ktoré sa takto vyzbierajú, pôjdu na rozvoj tejto aj ďalších relácií. Okrem privatizačných špeciálov pripravujeme analýzu volebných programov pred voľbami, portréty politických osobností či dokonca diskusný formát s jedným hosťom, teda Veci Verejné - dialógy, diskusie, polemiky. Veríme, že spolu s Vašou podporou budeme ďalej skvalitňovať obsah a podarí sa nám produkovať informácie, ktoré posunú Slovensko ďalej.

Všetkým Vám, ktorí sa rozhodnete podporiť náš projekt finančne, ale aj akýmkoľvek iným spôsobom, ďakujeme za príležitosť vytvárať pre Vás odborný obsah so stále zlepšujúcou sa kvalitou. Vaša podpora nebude zabudnutá a v budúcnosti je možné, že pre Vás pripravíme aj nejaké špeciálne bonusy na znak našej vďačnosti (knihy, tričká, poháre...).

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits