Samanyolu Haber

is creating Haber, Yorum, Analiz, Video

Select a membership level

Karınca kararınca...

$5
per month
  • Yanımızda olduğunuzu hissettirdiğiniz için teşekkürler.

Abone misali

$10
per month
  • Her gün gelişmeleri samanyoluhaber.com sitesinden takip ediyorsanız bi'nevi abonemiz sayılırsınız. Android veya iOS uygulamalarımızı hemen yükleyin gündemi yakından takip edin!

İfade özgürlüğü

$20
per month
  • Özgürlük benim için çok önemli diyorsanız, sizi de burada görmek isteriz. Medya ve ifade özgürlüğünü devam ettirebilmenin bir bedeli var ve bu bedeli hep birlikte ödüyoruz. İçten teşekkürler.

$1,318

per month

About Samanyolu Haber

Merhaba

Medya sektöründe yaklaşık 25 yıllık bir deneyimin ürünü olan Samanyoluhaber.com Türkiye’de olup bitenleri 'doğrudan' yazdığı için, gerçeklerin öğrenmesinden rahatsız olanlar tarafından sürekli olarak engellenmekte, ekonomik, siyasi ve illegal yöntemler de dahil olmak üzere her türlü baskı altında bulunmaktadır.

Buna rağmen hak, hukuk, demokrasi ve özgürlükten yana olan tavrımızı değiştirmeden sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın gerçek, tarafsız ve doğrudan haber alma ihtiyacını gidermeye çabalamaktayız.

Sadece habercilik yapmıyoruz maalesef, son derece kısıtlı imkanlarla, karşımızda devlet ve özel sermayenin sınırsız imkanlarını kullanan bir kitleyle mücadele de veriyoruz.

Demokrasi ve özgürlük mücadelemize destekte bulunmak ve bu yolda bizimle beraber olduğunuzu hissettirmek istersiniz diye ‘PATREON’da bir hesap açtık.

Katkılarınızı bekliyoruz.

Herkese teşekkürler.

Samanyoluhaber.com

***

Haberlere daha hızlı ve kolay erişim sağlayan uygulamalarımızı yükleyip Türkiye ve Dünya gündemini daha rahat takip edebilirsiniz!

Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz!

iOS uygulamasını buradan indirebilirsiniz!

Samanyoluhaber.com Android Uygulaması
Samanyoluhaber.com iOS Uygulaması

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits