Samosad

is creating Газон, тінь і радість

Select a membership level

На прибирання

reward item
reward item
$3
per month
Ми прибираємо парк майже щодня самостійно. І тому нам потрібна ваша допомога.
  • General Support

На прибирання і полив

reward item
reward item
$5
per month
Ми прибираємо парк майже щодня самостійно, а ще парк поливається два рази на день, саме тому у нас такий класний газон. І тому нам потрібна ваша допомога.
  • General Support

На прибирання, полив і газон

reward item
reward item
$10
per month
Ми прибираємо парк майже щодня самостійно, а ще парк поливається два рази на день і стрижеться раз на два тижні, саме тому у нас такий класний газон. І тому нам потрібна ваша допомога.
  • General Support

28

patrons

$193

per month

About Samosad

СамоСад — це громадський сад зроблений руками, коштами і силами подільскої громади і киян. Ми почали свою роботу у 2015 році. Почали з того, що всі разом прибрали занедбаний пустир в кварталі від Контрактової площі, зібрали лавку-сцену і розставили ящики з квітами і городиною. Нам дуже хотілося перетворити кам'янисту засипану сміттям ділянку на острівець зелені і спокою у самому серці Подолу, щоб кожен тут міг перепочити серед дня, випити кави чи перекусити, влаштувати пікнік, погуляти з рідними, погратися з дітьми.

Для місцевої громади сад став місцем спілкування і зустрічей. Він відіграв важливу роль у формуванні місцевої подільскої громади, адже саме тут в fb-спільнотіПодоляночкау 2015 була озвучена ідея його створення, яка надихнула сотні людей долучитися.

СамоСад – це не лише сад і зона відпочинку. Це невеликий, проте вільний public space, який може бути майданчиком для зборів, лекцій і втілення творчих ідей. Також наш сад – це невелика міська лабораторія, де ми, вже будучи задіяними в процесі, але не маючи базових знань з садівництва, здобуваємо ці знання, можливо часом шляхом нестандартних експериментів і помилок. Також, СамоСад це невеличкий міській город з високими розумними грядками, за якими доглядають місцеві діти і вони ж збирають урожай.

Але, найголовніше, СамоСад – це горизонтальний проект, який створила громада і підтримує громада.
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Images
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Images

Recent posts by Samosad

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits