Saulė Jonaitytė

is creating Astrology podcasts and videos

Select a membership level

Astrorėmėjas

$6.50
per month
Kassavaitinis garso ar vaizdo įrašas su  autorinėmis prognozėmis.

Metų sandūroje  pateikiamos  bendros  metinės prognozės dėl darbo ir karjeros, meilės ir santuokos, sveikatos ir finansų.

Kiekvieno mėnesio gale pristatoma glausta sekančio mėnesio prognozė bendrai ir kiekvienam Zodiako ženklui, taip pat būsimo Mėnulio Pilnaties ir Jaunaties ypatybės.   • Patron-only posts and messages

About Saulė Jonaitytė

Astrologijoje esu, dirbu, konsultuoju, savanoriauju, tyrinėju ir atradinėju virš 20 metų. Turiu savo astro tinklapį - beje, tai buvo pirmoji lietuviška svetainė  apie astrologiją. 2020 m. tapau ISAR - Tarptautinės Astrologinių Tyrimų Draugijos - Globalia Direktore LietuvaiNauji iššūkiai įpareigoja ir įkvepia. Tikiuosi, jog Patreono erdvė leis atsiskleisti įdomių istorijų pasakotojos ir vizionierės talentams. Ketinu ir čia eksperimentuoti, išbandyti kitokias astrošvietimo formas – garso įrašus, vaizdo koliažus. Tai bus tarsi kitoniška senųjų  blogų Meno Strazdanos ir Dangaus Ieškojimas Veiduose tąsa. Siekis – toliau plėtoti  astrologinę edukaciją, atliepti prigimtinį kūrybinį pradą, dalintis sukauptomis žiniomis ir įžvalgomis su tais, kam jų tikrai reikia. Mano atėjimą į naujas virtualias erdves jau nusakė Henrikas Radauskas:

Dvi žvaigždės, dvi dėmelės menkos,
Mirgėjo pro gauruotą mišką,
Ir jų plonutės, šviesios rankos
Žaliais lašais aptaškė viską.

Paskui jos tyčia ėmė kristi,
Staiga ant debesio sustojo,
Ir, prisiminę kūdikystę,
Žili miškai nusišypsojo.


Čia nebus kasdienių diskusijų,vertinimų. Didžiausias įvertinimas – žmonių parama. Kas savaitę  bus pateikiamos prognozės: metinės, sezoninės, teminės, aktualios tėvams ir vaikams, mylintiems ir ieškantiems meilės, dalykiškiems ir atostogaujantiems, keičiantiems darbą ir bedarbiams, kuriantiems ir tarnaujantiems. 

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 56 exclusive posts
56
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 56 exclusive posts
56
Videos

Recent posts by Saulė Jonaitytė

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits