Serkan Beyde

is creating about life in Germany and travel videos
Select a membership level
Gerçekten destek olmak istiyorum!
$1
per month

Bu adama gerçekten destek olmak istiyorum diyorsan sadece ayda 1 dolar bağış yaparak patronum olabilirsin. 

Soruna Sana Özel Videolu Cevap
$5
per month

Aklındaki Almanya üzerine bana sorduğun tüm soruları sana özel videomda araştırarak ve ayrıntılarıyla cevaplayacağım.  

Sadece 20 kişilik Özel Grup
Limited (20 of 20 remaining)
$20
per month

Almanya üzerine birçok sorun varsa (Vize, İş, Okul Başvurusu) ya da bizimle sürekli iletişimde kalmak istiyorsan Telegram üzerinden hiçbir kişisel bilgini vermeden dahil olabileceğin 20 kişilik sınırlı özel bir grup kuruyorum. Burada her türlü sorunu sınırsızca sorup, yardım alabilirsin. Grupta Almanya'da yaşayan ve süreçler hakkında bilgili insanlar olacak.

0

patrons

$0

per month

About Serkan Beyde

Merhaba. Eğitim geçmişim her ne kadar Radyo & Televizyon Programcılığı üzerine olsa da, geleneksel medyada pek fazla çalışmayı tercih etmeyip kendimi ilk bulduğum reklam ajansının kapısından içeri atarak başlarda Grafik Tasarımcı, Dijital Medya gibi alanlarda başladığım kariyemi sonradan birer içerik üreticisi alanında işi yerinde pişerek öğrendiğim İçerik Yazarı olarak sürdürdüm Türkiye'de yaşadığım yıllarda. Güzel giden bir kariyer, mutlu eden bir iş aslında... Fakat bazen hayatınıza, en iyi gittiği zamanlarda bile radikal kararlar almaya zorlamak, inatçı olmak yapacağınız en güzel iyiliklerden olabiliyor. Bu sebeple olacak ki eşimle birlikte hayatımızda eksikliğini gördüğümüz bir şeyi tamamlamak üzere 2 uçak bileti aldık camın kenarından Alpler'i iyi seyredelim diye ve bu sefer ki yolculuğumuz hiç diğerlerine benzemiyordu. Bu sefer dönüş biletimiz yoktu, dönüşte kapısından gireceğimiz bir evimiz de. Normal şartlar altında çok sık Avrupa seyahatine çıkmış biz, bu sefer tamamen taşınmak üzere 2017 yılının Ekim ayında taşındık ve bu süre boyunca Almanya'nın Münih şehrinde yaşıyoruz. Burada sıfırdan kurduğumuz hayatımızı en iyi şekilde insanlara anlatıp, bizler gibi yaşamak üzere buraya gelmek isteyenlere buranın iyi yönlerini de, kötü yönlerini de gerek YouTube kanalımda anlatıyoruz, gerekse bloğumuz SeyahatHikayeleri.com'da da...
Goals
$0 of $1,000 per month
Eğer ihtiyacım olan bu tutarı elde edersem, daha profesyonel videolar için kullanacağım. İlk etapta daha profesyonel kamera ve mikrofonlar elde ederek, daha profesyonel kurgu ile sıra dışı videolar üretmeye gayret edeceğim. Yalnızca ekipman olarak değil, Almanya'nın diğer şehirlerini ziyaret ederek, her şehirden okul, iş ve yaşam üzerine videolar üretmek için gerek vaktimi, gerekse sizlerden gelen bağışları yine sizlere en iyi şekilde yararlanabileceğiniz videolar üreterek kullanmaya çalışacağım.
1 of 1

Recent posts by Serkan Beyde