Siena - tiriamosios žurnalistikos centras

Siena - tiriamosios žurnalistikos centras

investigative journalism

Select a membership level

Mūsų turinys +10% nuolaida marškinėliams

$4
per month
Jums tai - keli eurai, mums tai - svarbi suma mūsų darbui. Kartu siūlome 10 proc. nuolaidą Sienos marškinėliams su tyrimo "Kėdainių robinhudai" atributika. Jei norite ja pasinaudoti, kreipkitės tiesiai per Patreon arba elektroniniu paštu [email protected].Esame be galo dėkingi už jūsų paramą, nes mums svarbus visas remėjų dėmesys. Stengiamės dėl jūsų ir už jus. Ačiū, kad tikite ir pasitikite!

Mūsų turinys +15% nuolaida marškinėliams

$6.50
per month
Tai yra didelė ir svarbi suma mums, dar tik pradėjusiems savo veiklą. Kartu siūlome 15 proc. nuolaidą Sienos marškinėliams su tyrimo "Kėdainių robinhudai" atributika. Jei norite ja pasinaudoti, kreipkitės tiesiai per Patreon arba elektroniniu paštu [email protected].Esame dviese, todėl ir pajamas daliname į tris dalis, o ateityje turime tvirtų planų plėstis. Ačiū jums, kad remiate mus savo pinigais, mums tai yra didžiausias įvertinimas. Kuo daugiau patronų, tuo mūsų vizija augti tampa realesnė.

Mūsų turinys +30% nuolaida marškinėliams

$13
per month
Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū. Kartu siūlome 30 proc. nuolaidą Sienos marškinėliams su tyrimo "Kėdainių robinhudai" atributika. Jei norite ja pasinaudoti, kreipkitės tiesiai per Patreon arba elektroniniu paštu [email protected].Dėkojame, kad tikite mumis ir esate su mumis savo parama. Tai mums - labai svarbu. Jaučiame, kad vertinate mūsų darbą. Tikimės, kad už tokią ateityje galėsime pasiūlyti ir papildomų padėkų jums. Plėsdamiesi, nuolatos pildysime šių paramos lygių aprašymus. Dar kartą ačiū.

65

patrons

$272

per month

About Siena - tiriamosios žurnalistikos centras

„Siena“ – tai idėja, kuri brendo šešerius metus. Idėja kurti žurnalistiką, kuri keičia pasaulį ir daro tai visiškai nepriklausomai. „Sienos“ tikslai – ne tik kurti žurnalistinius tyrimus, bet ir prisidėti prie žurnalistikos plėtros bei kokybės gerinimo visoje Lietuvoje. Tiriamosios žurnalistikos centras dirba atskleidžiant korupciją, nepotizmą, piktnaudžiavimą, žmogaus teisių pažeidimus ir kitus reiškinius, dėl kurių nukenčia tiek pavieniai žmonės, tiek ištisos valstybės.

„Siena“ siekia tapti organizacija, kuri plačiai bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos priemonėmis. Bendradarbiavimas – vienas geriausių irefektyviausių būdų kurti stiprią ir kokybišką žurnalistiką, kuri gali privesti prie teigiamų permainų. Turime apsčiai tokio bendradarbiavimo pavyzdžių užsienyje. Laikas tai padaryti ir Lietuvoje.

Tiriamosios žurnalistikos centras taip pat siekia tapti ta vieta, kur gali augti nauji talentai. Čia sudarome galimybes tobulėti jauniems žmonėms, kurie savo ateitį sieja su žurnalistiniais tyrimais. Kasmet priimant po vieną ar du jaunus talentus, galime išauginti naują kartą žurnalistų, kurie savo darbu keis Lietuvą ir pasaulį.
Goals
$272.35 of $2,941.28 per month
Kai pasieksime šią ribą, nebepriklausysime nuo projektinių finansų, t.y. nuo iš įvairių fondų gaunamų dotacijų. Daug dirbame, bet esame dar labai jauni, o tarptautiniuose konkursuose prioritetą dažniausiai turi ilgiau veikiančios organizacijos. Ši 3000 suma per mėnesį mums užtikrintų stabilumą ir leistų tyrimų temas rinktis ne pagal fondams parašytas paraiškas. Į šią sumą įeitų darbo užmokestis trims nuolatos dirbantiems žmonėms, biuro nuoma, įvairių skaitmeninių paslaugų mėnesiniai mokesčiai ir techninės savireklamos išlaidos. Esame ir būtume jums labai dėkingi už bet kokią paramą!
1 of 1

Become a patron to

64
Unlock 64 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Siena - tiriamosios žurnalistikos centras

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits