Siena - tiriamosios žurnalistikos centras

is creating investigative journalism

39

patrons

$130

per month

About

„Siena“ – tai idėja, kuri brendo šešerius metus. Idėja kurti žurnalistiką, kuri keičia pasaulį ir daro tai visiškai nepriklausomai. „Sienos“ tikslai – ne tik kurti žurnalistinius tyrimus, bet ir prisidėti prie žurnalistikos plėtros bei kokybės gerinimo visoje Lietuvoje. Tiriamosios žurnalistikos centras dirba atskleidžiant korupciją, nepotizmą, piktnaudžiavimą, žmogaus teisių pažeidimus ir kitus reiškinius, dėl kurių nukenčia tiek pavieniai žmonės, tiek ištisos valstybės.

„Siena“ siekia tapti organizacija, kuri plačiai bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos priemonėmis. Bendradarbiavimas – vienas geriausių irefektyviausių būdų kurti stiprią ir kokybišką žurnalistiką, kuri gali privesti prie teigiamų permainų. Turime apsčiai tokio bendradarbiavimo pavyzdžių užsienyje. Laikas tai padaryti ir Lietuvoje.

Tiriamosios žurnalistikos centras taip pat siekia tapti ta vieta, kur gali augti nauji talentai. Čia sudarome galimybes tobulėti jauniems žmonėms, kurie savo ateitį sieja su žurnalistiniais tyrimais. Kasmet priimant po vieną ar du jaunus talentus, galime išauginti naują kartą žurnalistų, kurie savo darbu keis Lietuvą ir pasaulį.

Recent posts by Siena - tiriamosios žurnalistikos centras

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 4 exclusive posts
3
Images
1
Writing
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 4 exclusive posts
3
Images
1
Writing
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits