Skandinavija.today

Skandinavija.today

: Straipsnius lietuvių kalba apie įvykius Skandinavijoje

Select a membership level

Pavaišinsiu kūrėjus puodeliu kavos

$3
per month
Puodelis geros kavos (apie 18 DKK) - tokia yra vidutiniška vieno informatyvus FB posto mūsų portale kaina, neįskaitant mokesčių ir kitų išlaidų. Tačiau tai tik aritmetinė teksto žodžių kaina. Tam kad jį  paruoštų, mūsų komandos nariai  skaito straipsnius ir ieško aktualios  informacijos skandinaviškoje žiniasklaidoje. O tada  pateikia koncentruotą, apibendrintą informaciją. 
Tais atvejais,  jeigu randami  straipsniai  apie svarbius  įvykius arba aktualiomis temomis, jie verčiami pilna apimtimi,  tekstas redaguojamas, stengiantis laikytis lietuviškų gramatikos ir rašybos taisyklių. Vėliau toks daug kartų perskaitytas tekstas su sudėliotais kableliais, taškeliais, nosinėmis ir citatų kabutėmis, atsiranda puslapyje. Juo pasidaliname grupėse su mūsų tiksline auditorija.  Straipsnius ruošiantys žmonės už visą darbą, sudėtą į vieną straipsnį, gauna vidutiniškai apie 10 eurų.  
Taip, mes sutinkame, tai yra per mažai, - skaičiuojami tik parašyti žodžiai. Tačiau šiandien mes dar negalime sau leisti mokėti daugiau.  Gal būt ateityje. Su Jūsų pagalba.
Paaukodami 3 eurus žinosite, kad vienas iš pateiktų FB postų  buvo publikuotas tik Jūsų dėka. O padarę tai dar su dviem draugais - paremsite visą straipsnį. 

Rimtas sprendimas padėti ir palaikyti gerą iniciatyvą.

$8
per month
  • Mūsų nuoširdus dėkingumas visiems, prisidedantiems prie gerų iniciatyvų. 
  • 10% nuolaida 2 bilietams į visus Wacky Events renginius Jūsų mieste.

Mano verslas remia savanorišką veiklą

reward item
reward item
$11
per month
  • Turinio kūrėjų nuoširdus dėkingumas visiems, remiantiems mūsų iniciatyvą.
  • Palankesnės verslo reklamavimo sąlygos mūsų partnerių FB grupėse.

4

patrons

About Skandinavija.today

Sveiki, lietuviai iš Skandinavijos ir ne tik! Mes džiaugiamės išvydę Jus čia, Skandinavija.today Patreon puslapyje. Dauguma mūsų, galbūt kaip ir Jūs, esame žmonės, pasirinkę gyvenimą svetur. Čia įgytą patirtį ir išsilavinimą pritaikėme tam, kad galėtume padėti mūsų tautiečiams patogiau ir saugiau jaustis šalyse, kuriose jie pasirinko kurti savo naujuosius gyvenimus.

Jau keletą metų mūsų komandos nariai kasdien dirba kurdami arba surasdami vietinėje žiniasklaidoje ir išversdami į lietuvių kalbą naudingą, informatyvų, kartais linksmą, o kartais liūdną turinį apie kasdienius įvykius Skandinavijoje. Žmonės, dirbantys prie šio projekto, jam skiria savo laisvą laiką, o neretai ir asmenines lėšas tam, kad Skandinavijos lietuviai turėtų „savą" žinių šaltinį, pasakojantį apie svarbiausius įvykius šalyse, kurias dabar  vadiname savo namais. 

Paprasto straipsnio parengimas - tai ne mažiau nei valanda darbo, o užtikrinti, kad puslapis kasdien turėtų naujų straipsnių, būtų patogus naudoti ir techniškai tvarkingas, mūsų nedidelei komandai prireikia bent 100 valandų darbo per savaitę. 

Kas mėnesį mūsų sąnaudos siekia beveik 800 eurų, įskaitant itin simbolinius atlygius, serverio palaikymą, programų licencijas, mokesčius valstybei ir kitas išlaidas. Augant puslapiui auga ir kokybiniai bei resursų reikalavimai, o tolimesnei mūsų plėtrai nebeužtenka kelių rėmėjų, kuriuos turėjome iki šiol. Todėl nusprendėme pasinaudoti „crowd-funding" platforma Patreon, prašydami prisidėti prie mūsų kasdienės veiklos. Tai labai paprasta ir Jums daug nekainuos, o mes bei mūsų skaitytojai, kasdien skaitantys mūsų puslapį, bus nuoširdžiai dėkingi.  

Kas mėnesį mūsų puslapį aplanko virš 200 000 unikalių vartotojų, ir jeigu bent 1 iš 100 apsilankiusių paskirtų po 1 eurą per mėnesį, visi mūsų mėnesio kaštai būtų padengti tą pačią dieną. Priklausomai nuo jūsų paramos dydžio, kuri prasideda nuo 1 euro per mėnesį, dirbdami su partneriais mes suformavome „padėkos paketus", kurie priklausys mūsų rėmėjams. Kuo didesnę paramą pasirinksite mums paskirti, tuo labiau mes stengsimės jums atsidėkoti. 

Pasirinkite vieną iš paketų, o mes pažadame ir toliau uoliai dirbti tam, kad mūsų naujienų skaičius ir kokybė kas dieną augtų. Prie "goals" galite rasti mūsų iškeltus tikslus ir ką mes pažadame padaryti su jūsų indėlių į šį projektą. 

Nuoširdžiai dėkojame už jūsų dėmesį ir paramą.
Skandinavija.today komanda
Goals
23% complete
Ši suma yra absoliutus minimumas, kuris padengtų mūsų turinio kūrimo, administravimo, serverių, licencijų ir mokesčių išlaidas. Surinkę šia sumą, mes galėtume ir toliau sėkmingai dirbti ir kurti visiems prieinamą bei įdomų turinį. Nelikus poreikio pastoviai ieškoti finansavimo šaltinio, mes galėtume 100% susitelkti į savo pagrindinį darbą, mūsų skaitytojams pateikti visą naudingą informaciją apie gyvenimą Skandinavijoje.
1 of 3
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Image
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Image

Recent posts by Skandinavija.today

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits