Sokak Hikayeleri

is creating Photography
Select a membership level
Site masraflarına katkıda bulun
$1
per month

Sitenin aylık giderlerine ortak olabilir, bu sayede sizin için daha kaliteli içerik üretmeme yardımcı olabilirsiniz.

Sokak Hikayelerine bir kahve ısmarla
$2
per month

Aydık 2 dolar bağışlayarak Sokak Hikayeleri yazarlarına (bana) her ay bir fincan kahve ısmarlayabilirsiniz. Kahvenin de ötesinde Sokak Hikayeleri için ürettiğim içeriğe destek olabilirsiniz. 

Feedback & Fotoğraf baskısı
Limited (30 of 30 remaining)
$5
per month

Bu miktarı bağışlayan kullanıcıların her ay benimle paylaşacağı 10 fotoğrafa feedback verip aralarından seçeceğim 1 fotoğrafı 20x30 baskı alıp adreslerine yollayacağım. 

Bu sayede hem gelişiminize katkıda bulunup hem de basılı bir portfolyo oluşturmanıza yardımcı olacağım.  

0

patrons

$0

per month

About Sokak Hikayeleri

Sokak Hikayelerine katkıda bulunabileceğiniz Patreon sayfasına hoş geldiniz. Sokak Hikayeleri, adından da anlayacağınız üzere sokağın hikayesini, özellikle sokak fotoğrafçılığı aracılığıyla siz sevgili takipçilerine aktaran bir platform. Patreon sayfasını açmamızdaki en önemli sebep, Sokak Hikayelerinin kendi kendini sürdürdüğü bir düzende devam etmesine yönelik arzumuz. 

Bu bağlamda, siz Sokak Hikayeleri takipçilerinden bağış yapmanızdan öte, sizlere de katkı sağlayabileceğini düşündüğümüz bazı üyelik modelleriyle karşınıza çıkıyoruz. Zaman içerisinde daha farklı modeller de üretip, sonunda karşılıklı fayda sağlayabilen bir topluluk oluşturmak ise nihai amacımız. 

Soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Goals
$0 of $10 per month
Sitenin aylık hosting masraflarını sizler üstelnmiş oluyorsunuz
1 of 4