speeddating.lt

is creating Pažinčių/ kontaktų renginiai
Select a membership level
Ačiū!
$1
per month

 Išsiųsime Jums padėkos laišką. 

Vienkartinė „Speed Dating“ narystė
$22
per month

Galėsite 1 kartą/ mėn. nemokamai dalyvauti pasirinktame „Speed Dating“ renginyje.

1 mėn. „Speed Dating“ narystė
$50
per month

Galėsite 1 mėnesį nemokamai dalyvauti visuose „Speed Dating“ renginiuose.

1

patron

About speeddating.lt

Jau 10-ti metai Lietuvoje organizuojame pažinčių projektą "Speeddating.lt" (liet. „Greitieji pasimatymai“). Pagrindinis šių renginių tikslas – sudaryti galimybę per trumpą laiką susipažinti su kuo daugiau žmonių. Renginiai skirti antros pusės, kontaktų paieškai, bendravimui, suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Tradicinio renginio eiga tokia: renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito ir t.t. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.

Esame vieninteliai tokių renginių organizatoriai. Tęsiame šią veiklą skatinami žmonių atsiliepimų. Sulaukiame daug padėkos skambučių ir laiškų, kad toks renginys labai reikalingas, padeda susirasti antrąją pusę, draugų, bendraminčių, nelikti vienišiems. Ypač didelis poreikis tokiems renginiams jaučiamas vyresnio amžiaus žmonėms. Bendraujant su šio amžiaus žmonėmis, sužinojome, kad jie jaučiasi labai vieniši, pamiršti, netgi atskirti nuo visuomenės. Širdyje žmonėms yra poreikis džiaugtis kiekviena galimybe kažkur išeiti, susipažinti, susirasti savo amžiaus draugų, o tokių renginių yra labai mažai arba informacija apie tokius renginius tiesiog nepasiekia žmogaus.

Žiūrime į visa tai platesniu, globaliu žvilgsniu. Organizuodami šį projektą susiduriame su pagrindine problema – tai yra, lietuvių tautos mentalitetu: uždaras lietuvių būdas, konservatyvumas, naujovių vengimas – visa tai verčia žmones užsidaryti namuose, susitaikyti su savo vienatve, vengti viešumos ar net patirti depresiją. Norint paskatinti žmones, parodyti šio renginio svarbą jiems patiems, formuoti pozityvias nuostatas, kurios išlaisvintų žmones nuo susikaustymo ir uždarumo, paragintų kažką keisti, eiti, dalyvauti, reikalinga informacijos sklaida. Todėl kreipiamės į Jus, ieškodami paramos, kuri padėtų suformuoti ir parodyti teigiamus šio renginio aspektus pačiam žmogui.

Šiuo metu šiuos renginius organizuojame tik Vilniuje ir Kaune, tačiau tokių renginių poreikis jaučiamas visoje Lietuvoje. Sulaukę paramos, tikimės padėti vienišiems, uždaresnio būdo ir vyresnio amžiaus žmonėms tapti laimingesniais. Kai žmogus laimingas, tuomet viskas aplinkui geriau sekasi, gerėja žmonių tarpusavio santykiai, didėja produktyvumas darbo srityje, gerėja demografinė valstybės padėtis.


Ką mes darysime su Jūsų pinigais?
• Informuosime žmones apie pažinčių renginius didesnėje dalyje reklamos sklaidos kanalų
• Organizuosime renginius įvairiuose Lietuvos miestuose (Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje...)
• Organizuosime NEMOKAMUS renginius vyresnio amžiaus žmonėms!
• Startuosime su komiksų serijomis
• Sukursime „Speeddating“ programėlę
...ir dar daugybė dalykų norėtųsi patobulinti, įgyvendinti.
Mums labai reikia Jūsų pagalbos. Ačiū!
Goals
0% complete
  • Pasiekę tikslą, lėšas skirsime informacijos sklaidai apie pažinčių renginius. 
  • Plėsime veiklą kituose Lietuvos miestuose (ne tik Kaune ir Vilniuje, bet ir Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje...).
  • Organizuosime NEMOKAMUS pažinčių renginius grupei nuo 55 m. ir > 
  • Startuosime su "Speeddating" programėle
  • Kursime "Speeddating" komiksų serijas
  • Ateities planuose: specialistų patarimai antros pusės paieškos, porų suderinamumo, bendravimo ir pan. klausimais.
  • ...ir dar daugybė dalykų norėtųsi patobulinti, įgyvendinti.
    Mums labai reikia Jūsų pagalbos. Ačiū, kad esate kartu!

1 of 1