spintosguru.lt

is creating independent fashion journalism

Select a membership level

Idėjinis remėjas

reward item
reward item
$4
per month
Minimali pagalba ir padėka už tai, kad spintosguru.lt iki šiol rūpinasi lietuvišku mados turiniu. Trys eurai - tai galimybė lietingą dieną nuvykti paimti naujo interviu arba kavos puodelis ieškant naujų temų. Ačiū!

Remėjai gauna: visas galimybes toliau mėgautis spintosguru.lt ir dar daugiau galimybių patapšnoti sau per petį už tai, kad remia mados žurnalistiką.
  • Tiesiog finansinė parama puslapiui

Tinklaraščio gerbėjas

reward item
reward item
$11.50
per month
Beveik kaip maisto į namus užsakymas, tik vertingiau mados industrijos raidai. Šio lygio paramą man itin svarbu skirti puslapio išlaikymui: domenui, hostingui, kitai techninei priežiūrai.

Gerbėjai gauna: tik jiems skirtą ekstra turinį su mados žurnalisto darbo užkulisiais bei, aišku, moralinį pasitenkinimą.
  • Tiesiog finansinė parama puslapiui
  • Žvilgsnis į mados žurnalisto darbo užkulisius

VIP draugas

reward item
reward item
$19.50
per month
Skirti šį paramos lygį - tai parodyti, kad profesionali mados žurnalistika iš tiesų reikalinga, vertinama bei gerbiama. Penkiolikos eurų pagalba man leis ramesne galva rūpintis įdomesniu, aktualesniu turiniu.

Draugai gauna: didelį AČIŪ, galimybę kartais čia pamatyti mados žurnalisto darbo užkulisius, šiek tiek išskirtinio turinio bei išskirtines gyvas klausimų-atsakymų valandas. Valio!
  • Gyvos klausimų-atsakymų valandos
  • Žvilgsnis į mados žurnalisto darbo užkulisius
  • Tiesiog finansinė parama puslapiui
  • Papildomas turinys tik šio lygio patreonams

6

patrons

$33

per month

About spintosguru.lt

http://www.spintosguru.lt

Įkurtas 2007-aisiais, Spintos guru yra vienas pirmųjų lietuviškų mados tinklaraščių. Spintos guru apžvelgia ne tik svarbiausius Lietuvos mados industrijos įvykius, bet ir supažindina su užsienio mados aktualijomis, asmenybėmis bei tendencijomis. Kritinis, alternatyvus žvilgsnis į madą yra kertinis tinklaraščio principas, o svarbiausias tikslas – profesionaliai analizuoti šių dienų industrijos kryptis.

Tinklaraščio autorė bei įkūrėja yra 28 metų amžiaus Deimantė Bulbenkaitė, baigusi žurnalistikos studijas Vilniaus universitete. Ji reguliariai rašo lietuviškiems leidiniams, yra laisvai samdoma tekstų autorė.

Spintos guru veikla visą laiką buvo finansuojama tik tinklaraščio autorės Deimantės. Kadangi galimybė rašyti nepriklausomai itin svarbi, o norisi plėsti tiek temų spektrą, tiek didinti rašymo reguliarumą, papildoma parama Spintos guru veiklai šiuo metu itin aktuali.
Goals
$32.84 of $60.82 per month
Pasiekusi bent tokią sumą turėsiu galimybę padengti pagrindines išlaidas, susijusias su techniniais tinklaraščio išlaikymo reikalais.
1 of 3

Recent posts by spintosguru.lt

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits