STANDASHOW

is creating podcast & YouTube

Select a membership level

Stando, do toho! :)

$2
per month
Dva dolary nerostou na stromech. Odteď proto najdete své jméno na konci každého videa. Drobnost, která vás potěší pokaždé, když video dokoukáte do konce.

– Vaše jméno v každém videu a live-streamu

Chci vidět všechno :)

$5
per month
All inclusive STANDASHOW :)

– Celé záznamy live-streamů s hosty. Včetně druhé půlky, která není na YouTube
– Exklusivní live-streamy ze zákulisí jen pro předplatitele
– Přístup ke všem příspěvkům, komentářům a diskuzím. Staňte se součástí jedinečné STANDASHOW komunity :)

Když už, tak pořádně...

$20
per month
Tohle je pořádný ranec peněz. A taky obrovská podpora. Nejen pro STANDASHOW, ale i pro nezávislou českou videotvorbu jako takovou. Díky!

– Vše, co ostatní + navíc jméno ve videích a live-streamech VELKÝM ZELENÝM písmem, které zaručeně nikdo nepřehlédne! :)

3,797

patrons

About STANDASHOW

Může se na internetu uživit kvalitní videoobsah, zaměřený primárně na dospělé publikum? Nezávisle, bez podpory velkých mediálních domů, hromady spoluprací a reklam? 

Věřím, že ano. A to především díky vám, divákům. Podívejte se, jak se stát předplatitelem a podpořte tak STANDASHOW.

CO DOSTANU JAKO PŘEDPLATITEL...

1. Záznamy kompletních live-streamů s hosty ze STANDASHOW. Nesestříhané a nezkrácené. Včetně diskuze s chatem, kterou neuvidíte na YouTube. A je to vychytané :) Rozhovor si můžete stáhnout do mobilu jako audio - třeba do MHD nebo auta. A nevyčerpáte si data.

2. Live-streamy jen pro patreony, kde vyprávím o zákulisí rozhovorů. Podělím se s vámi také o můj názor na hosty. Méně diváků a komornější atmosféra = více času na diskuzi a vaše otázky.

3. Vaše jméno v titulcích: Kromě dobrého pocitu v rámci předplatného dostanete také jméno v titulcích každého videa. Zůstane tam navždy jako vzpomínka, že video vzniklo díky vaší podpoře :)

+ bonus: Patreon už funguje nějakou dobu. Aktivací předplatného získáte okamžitě přístup k desítkám hodin rozhovorů a všem epizodám STANDACASTU. Kompletní archiv od prosince 2018.

A to vše... tadááá... pochopitelně bez reklam ;) 

PROČ PATREON?

Už dva roky na YouTube natáčím rozhovory a videa o politice, technologiích a společenských kauzách. A rád bych v tom pokračoval. Jenže jak natáčet kvalitní videoobsah, zaplatit nájem a přitom se držet svých zásad v tvorbě? :)

Mohl bych jít cestou navýšení počtu videí na úkor kvality. Nebo cestou více komerčních spoluprací. Ale nechci. A zároveň nechci ani se STANDASHOW končit.

Proto vznikl Patreon STANDASHOW – pro všechny, kdo chtějí na českém YouTube sledovat rozhovory o politice, společenských tématech a technologiích. Jde o pravidelnou platbu, která mi umožní fungování STANDASHOW a její rozvoj do budoucna.

Jste pro? Podívejte se, jak se stát předplatitelem.
Goals
999 - reached! patrons
STANDASHOW, nezávislá televize
YouTube byl jen začátek :) Pojďme vytvořit první skutečně nezávislou internetovou televizi u nás. Přímo tady, na Patreonu. Pravidelné rozhovory, komentáře i rozbory kauz ze světa technologií a videomarketingu.
3 of 3

Become a patron to

316
Unlock 316 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by STANDASHOW

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits