Roman Maštalíř

is creating Strudel

Select a membership level

Espresso ☕️

$1
per month
Přispějte $1 a získejte přístup k uzamčeným článkům Strudelu. Zároveň podpoříte jedinečný jablečný projekt. 🎉

Cappuccino ☕️

$2
per month
Přispějte $2 za měsíc a máte možnost získat zdarma kódy k recenzovaným aplikacím. 🎁

Latte🥤

$4
per month
Přispějte $4 a staňte se VIP členem a získejte veškerý digitální obsah, který vznikne v rámci Strudelu zdarma. 

10

patrons

$25

per month

About Roman Maštalíř

Strudel na Patreonu v kostce


Podpořte vznik a provoz:

O mně – kdo je Roman Maštalíř a proč píše Strudel

Jmenuji se Roman Maštalíř, jsem zakladatel Eventee, nástroje pro virtuální i tradiční konference a příležitostný jablečný “Strudel” blogger.

Již od roku 2017 publikuji tento jedinečný týdeník Strudel, který se primárně točí kolem produktů a služeb Apple. S pravidelností, v nemoci i při dovolené, každý pátek večer najdete v mailové schránce nové číslo Strudelu Newsletteru.

O Strudelu
Odjakživa mě baví technologie, komunikace s lidmi, ale hlavně sdílení znalostí a zkušeností, které někomu mohou zlepšit den. Strudel samotný se dělí na dvě hlavní části, Newsletter a Blog. Newsletter vychází pravidelně každý pátek již od roku 2017 a jeho obsahem je můj osobní názor na dění ze světa Apple za uplynulý týden. Blog na druhou stranu vznikl poměrně nedávno a jeho účelem je sdílet zkušenosti, které by se do Newsletteru jinak nevešly, jako např. mé 30 denní odpojení od sociálních sítí.

Patreon
Pokud rádi čtete Strudel a chtěli byste jej podpořili malou částkou, Patreon je způsob, jak můžete pomoct. V hodnotě $1, $2 nebo $4 můžete jednorázově nebo pravidelně přispět na doménu, hosting, poplatky za odeslané maily atd.

Jako poděkování Patronům zdarma rozdávám kódy na recenzované aplikace nebo služby. Pokud se naskytne, tak i slevy na produkty a další benefity. Pokud někdy na Strudelu vznikne placený exkluzivní obsah, např. eBook na vybrané téma, budou k němu Patroni mít přístup zdarma. Zkrátka vše, k čemu se prémiově dostanu, rozdám Partonům. 🤗
Goals
$24.92 of $100 per month
Podpořte provoz blogu a Newsletteru Strudel. Každý pátek odesílám novinky ze světa Apple do vaší mailové schránky a dělím se o tipy na aplikace, příslušenství nebo i produktivitu. A to vše bez reklam. 
1 of 1

Recent posts by Roman Maštalíř

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits