Roman Maštalíř

is creating Strudel

Select a membership level

Espresso ☕️
$1
per month
Přispějte $1 a získejte přístup k exkluzivním recenzím a odborným článkům. Zároveň podpoříte jedinečný projekt na českém internetu. 🎉
Cappuccino ☕️
$2
per month
Přispějte $2 za měsíc a máte možnost získat zdarma kódy k recenzovaným aplikacím. 🎁
Latte🥤
$4
per month
Přispějte $4 a staňte se VIP členem Strudelu, více informací již brzy

9

patrons

$20

per month

About

Strudel na Patreonu v kostce

Podpořte vznik:
  • blogu strudel.cz, kde naleznete delší technické články 1x za 1-2 týdny, např. můj život s klasickým Macem Pro z roku 2009 v roce 2019
  • knihy o iPhone a iPad, která vás naučí, jak zařízení používat na maximum!

O mně

Již od roku 2017 publikuji jedinečný týdeník Strudel, který se věnuje firmě Apple, jejím produktům a dalším technologickým novinkám. S pravidelností, v nemoci i při dovolené, každý pátek večer najdete v mailové schránce nové číslo Strudelu. 

Strudel vždy byl a bude bez reklamy. Hledám však cestu, jak projekt posunout blíže čtenářům a k tomu potřebuji vaši pomoc. Apple je moje hobby již 14 let. Tou dobou jsem se věnoval blogu maccast.cz, produkoval Apple audio podcast a společně s Vláďou Janečkem natočil i několik živých video podcastů. Dnes kromě Strudelu najdete moje články i v časopise Super Apple magazín nebo Computer.

O Strudelu

Nejen jako majitel firmy Touch Art, která úspěšně vyvíjí aplikace pro iPhone a iPad, ale i jako CEO startupu Eventee, který má jednoznačně nejlepší aplikaci pro organizátory konferencí, mám bohaté zkušenosti s iOS i celým Apple ekosystémem. Apple produkty používám denně. Hledám nejlepší aplikace k práci, produktivitě i zábavě.

Ultimátní cíl projektu Strudel je publikování knihy, na které několik měsíců pracuji a jejíž dokončení plánuji na podzim 2019 průběh 2020. Tato kniha bude obsahovat znalosti a zkušenosti s iPhonem a iPadem, které jsem za poslední dekádu nabyl. To vše v přehledné, jednoduché a čtivé formě.
Goals
$19.88 of $50 per month
Podpořte vznik a spuštění blogu Strudel.cz, který bude zaměřen na delší a technické články ze světa Apple.
1 of 2

Recent posts by Roman Maštalíř

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits