Світ Карпат

Світ Карпат

найкрутіший проект про гори, мандри та Українські Карпати

Select a membership level

Member

$1
per month
 • Дякую, що допомагаєте створювати контент!
  You might like

  Вітаємо в команді Світ Карпат!

  $3
  per month
  • Ранній доступ до матеріалів
  • Доступ до закритих постів
  • Персональні консультації щодо мандрівок і спорядження

   Patron

   $20
   per month
   • Ранній доступ до матеріалів.
   • Доступ до закритих постів.
   • Персональні консультації щодо мандрівок і спорядження.
   • Так Ви таки багата людина! Ось Вам футболка в подарунок.

    About Світ Карпат

    Світ Карпат – це проект який надає допомогу мандрівникам з усіх куточків світу дізнатись цікавий матеріал про Українські Карпати, високогірні озера, схили і так далі! Саме в нашому інтернет-довіднику міститься безліч практичної інформації для туристів а саме: що подивитись, куди поїхати та в якій туристичній точці можна відпочити.


    Карпати – це місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Місце, де не ловлять мобільні телефони, де немає звуків сигналізації, криків знервованих людей, які вічно кудись не встигають. Саме тут, усе неначе завмерло, час зупинився і весь світ навколо тебе. Коли ти бачиш перед собою усю красу природи, коли радієш кожній найменшій дрібничці, розумієш, що так мало потрібно для щастя. Ти цінуєш кожну мить того здивування та захоплення мальовничими карпатськими горами.

    Кожна наступна мандрівка горами, не важливо Говерла це, Петрос чи навіть невеличка вершина, вона зовсім не схожа на попередню, сповнена пригод, які запам’ятаєш на все життя. Ти починаєш по – справжньому цінувати кожен ковток джерельної води, кожну крихту хліба, яка у тебе ще залишилась у рюкзаку. Саме тут, у Карпатах, ти здатен долати по кільканадцять кілометрів на день, знесилено засинати під зоряним небом, а вже зранку кидати виклик природі, жадібно вдихаючи неймовірно чисте карпатське повітря, розуміючи, що вже за декілька днів знову бродитимеш шумними вуличками великого міста, де навіть ніхто не здогадується, що ще вчора ти підкоряв чорногорські вершини. І ти знову поринеш у сірі дні буденності, завжди пам’ятаючи, що це ще не кінець, ти ще повернешся, попереду нові вершини та нові пригоди, які здаються такими недосяжними, а насправді вони так близько.

    Не марнуй часу, вирушай у мандри горами, ти навіть уявити собі не можеш, що на тебе чекають пригоди, про які ти навіть і не мріяв…

    Become a patron to

    1
    Unlock 1 exclusive post
    Listen anywhere
    Connect via private message

    Recent posts by Світ Карпат