Advans Language School

Advans Language School

Creating English lessons

Select a membership level

SZKOLNE CZESNE

reward item
reward item
$29
per month
Dołącz do szkoły ADVANS i zostań "Sówką"!
W ADVANS rozpoczynasz "od zera", a kończysz będąc biegłym językowo - taki jest plan.

Nauka z nami to aktywna edukacja dla osób, które pragną uczyć się języka intensywnie nie tylko poprzez uczestnictwo w zajęciach online, konwersację z innymi osobami w grupie, ale też regularne spotkania pod okiem niezwykle sympatycznego Native Speakera.

Jeśli lubisz lekcje tłumaczone w przejrzysty, sposób i chcesz mieć żywy kontakt z językiem oraz regularnie ćwiczyć konwersację - koniecznie stań się studentem naszej szkoły. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz obecny na lekcji na żywo, nagranie ze spotkania pojawi się niebawem na platformie Patreon, a Ty niczego nie tracisz! 

Stając się studentem Advans (tak zwaną "Sówką") otrzymujesz dostęp do wirtualnej klasy z lekcjami angielskiego od podstaw (raz w tygodniu po 75 minut)  plus dodatkowych, bonusowych lekcji na zróżnicowanym poziomie zaawansowania, w których możesz, ale nie musisz uczestniczyć. Lekcje bonusowe to lekcje konwersacji, translatoryki i wymowy. 

Otrzymujesz szczegółowy plan lekcji online, dzięki czemu wiesz, kiedy zostanie dodana lekcja i na jakim będzie poziomie.

Nauka w Advans to również jedno spotkanie online z lektorem, Native Speakerem i wszystkimi Sówkami, w ramach luźnej rozmowy.

DOŁĄCZ DO NAS!
  • Wirtualny kalendarz online z datami i godzinami lekcji
  • Motywacja do aktywności językowej poprzez stały kontakt z lektorami.
  • Kurs główny (1 x tygodniu po 75 minut)
  • Bonusowe lekcje słówek, wymowy i konwersacyjnego angielskiego.
  • Nagrywane powtórki do obejrzenia w dogodnym czasie
  • Spotkanie z lektorem (near - Native) i Native Speakerem (raz w miesiącu)
  • Odrębna platforma do zadań domowych, z prywatnym hasłem i loginem dla każdego ucznia.

85

patrons

About Advans Language School

Drogi Uczniu! 
Szkoła ADVANS funkcjonuje inaczej, niż tradycyjne szkoły językowe. Uczymy wyłącznie brytyjskiego angielskiego, online i tylko grupowo. 

Aby zacząć aktywną naukę brytyjskiego angielskiego z lektorem i grupą na komunikatorze ZOOM, musisz uprzednio zapisać się na kurs główny (kurs główny przeprowadza Cię kolejno przez poziomy A1, A2, B1, B2 i C1).

Możesz uczyć się jako aktywny uczeń lub jako wolny słuchacz.

Jako wolny słuchacz oglądasz lekcje z wybranych grup i jeśli masz ochotę, oddajesz lektorowi zadania domowe do sprawdzenia.

         --------------------------     NAUKA AKTYWNA ----------------------


Advans przyjmuje na kursy główne (grupowa nauka na platformie ZOOM) tylko dwa razy do roku, a ilość miejsc na kursy jest bardzo ograniczona. Następny nabór do ADVANS odbędzie się w styczniu 2023, a kursy rozpoczną się w lutym 2023. 

LEKCJE

W ramach czesnego otrzymujesz jedną, 75 minutową lekcję angielskiego w tygodniu, dodatkowe bonusowe lekcje translatoryki, konwersacji, wymowy oraz jedno spotkanie z Native Speakerem.  Razem - prawie 8 godzin w miesiącu.

Zadania domowe odrabiasz na osobnej platformie Moodle; otrzymujesz tam prywatny login i hasło do strony. 
Advans, to rownież sesje motywacyjne. Raz w tygodniu lektor spotyka się z uczniami na bezpłatnych, 30 minutowych sesjach coachingowych. 

Każda lekcja w ADVANS jest nagrywana i udostępniana na niniejszej platformie.

             --------------------------WOLNY SŁUCHACZ------------------------------

Jeśli aktywna nauka nie jest dla Ciebie - nie pozwala Ci na to czas, lub praca, możesz wciąż zostać "Sówką - Wolnym Słuchaczem"  i uczyć się we własnym tempie na materiałach z platformy Patreon, czyli oglądać wideo z kursów aktywnych klas.

Możesz odrabiać zadania domowe i wysyłać wiadomości do lektora. Twój status różni się tylko tym, iż nie uczestniczysz aktywnie w zajęciach kursu głównego na platformie ZOOM, ponieważ nie jesteś dopisany do swojej grupy. Możesz jednak uczestniczyć w lekcjach bonusowych i spotkaniach wszystkich Sówek. Twoje uczestnictwo w ramach Wolnego Słuchacza odbywa się na tych samym zasadach - płacisz to samo czesne. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w kursie - masz pierwszeństwo zapisu oraz zniżki na wszystkie warsztaty dodatkowe w ADVANS. Zarejestruj się na platformie, opłać czesne i korzystaj z materiałów już teraz! 

W ADVANS znajdziesz lekcje, które nauczą cię nie tylko konwersacji, słówek i poprawnej gramatyki, ale i sesje motywacyjne, relaksacyjne, lekcje dotyczące kultury, historii, tradycji, literatury czy interesujących miejsc, jakie warto odwiedzić w Wielkiej Brytanii. Od lipca, w ADVANS uczymy według metody focused learning / diffused learning dr Barbary Oakley, która sprawia, że uczysz się szybciej i skuteczniej.

Celem zajęć jest konwersacja - uczysz się jak poprawnie i swobodnie mówić po angielsku. Zapomnij więc o sztywnej, "podręcznikowej" wersji angielskiego, jaką znasz może z nudnych zajęć szkolnych i zainwestuj w ciekawe i praktyczne lekcje, które pozwolą Ci porozumiewać się bez barier.

Lektor przesyła ci plan zajęć wirtualnej klasy w każdym miesiącu, w których możesz, lub nie musisz uczestniczyć. Wszystkie lekcje w wirtualnej klasie są nagrywane i masz do nich dostęp na tej platformie. Jedna sesja w miesiącu odbywa się z Native Speakerem.  Z zajęć możesz zrezygnować w każdym momencie. Spróbuj i zobacz, jak łatwo można uczyć się angielskiego. 

Zapraszam!


Moni

UWAGA: szkoła ADVANS zastrzega sobie prawo do odmówienia edukacji ucznia w dowolnym momencie, w przypadku złamania szkolnego regulaminu, lub braku regularnych opłat za czesne. Szkoła prowadzi politykę absolutnego sprzeciwu wobec przejawów jakiejkolwiek dyskryminacji. 
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 426 exclusive posts
11
Audio releases
24
Images
11
Links
4
Writings
383
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 426 exclusive posts
11
Audio releases
24
Images
11
Links
4
Writings
383
Videos

Recent posts by Advans Language School

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits