Teismo Vikingas

is creating Videos

Select a membership level

Simbolinė padėka

$2.50
per month
Jūs labai geras žmogus. Tiems, kuriems patinka Teismo Vikingas būsiu l.dėkingas ir atsiųsiu asmeninę padėką el.paštu - tokiu būdu susipažinsime asmeniškai. Apsikeisime padėkomis: Jūs dėkojate už projektą, aš Jums už paramą. Susitikus būtinai bendras Selfis. Taip pat, gaunate galimybę 24 val. iki klipo pasirodymo pirmieji jį pamatyti. 

Neblogai

$6
per month
Viskas kas aukščiau bei garantuotai rezervuota padėka kito klipo pabaigoje arba klipo apraše. Jūs parėmėte tam tikrą klipą, AČIŪ – Jūs šio klipo bendraautoriai – logiška? Taip, todėl Jūs ten. Visada galite el.paštu sužinoti sekančio projekto pavadinimą, pasiūlyti savo temą, gauti finansinę ataskaitą.

WAU, LABAI STIPRU

reward item
$12
per month
Visa, kas aukščiau pažadėta, ir dar du firminiai Teismo Vikingo lipdukai, parodantys, kad esi mano komandos narys. Taip pat nuo šios sumos papildomai gaunate leidimą žiūrėti web mokymus įvairia iš anksto suderinta tema. Tai bus naudingi praktiniai mokymai, kuriuose aptarsime teismų praktiką, teorines žinias, jūsų problemines situacijas.

23

patrons

About

Pagrindinis Teismo Vikingo programos tikslas – viešumas aukščiausiuose valdžios sektoriuose, atsakomybės už padarytą žalą Lietuvos valstybei ir jos žmonėms neišvengiamumas.

Mano kanale diskusijose dalyvaus ir gerai žinomi visuomenės atstovai ir niekam nežinomi provincijos gyventojai, kurie atsakinės į atvirus ir kiek netikėtus klausimus, todėl planai plėstis niekur nedings ir aš pažadu, kad liūdna nebus ir per TV jūs to nepamatysite.

Taip aš ne teisėjas, aš galiu suklysti ir klystu, bet vienas iš mano uždavinių yra neleisti suklysti aukščiausius postus užimantiems tarnautojams, nes jų klaidos labai brangiai kainuoja Lietuvai. Pagrindinė kanalo tematika: teisėkūra, teismų ir teisėsaugos institucijų veikla, didžiųjų ūkio subjektų veiklos priežiūra, viešųjų pinigų paskirstymas, žmogaus teisių (ypač labiausiai pažeidžiamų asmenų) apsauga, teisinis švietimas - prevencija.

Šis projektas yra ne vienadienis projektas, jis nėra komercinis, jis nevyriausybinis, jis nepriklausomas – aš neturiu darbdavio, užsakovo. Aš egzistuoju ir esu išlaikomas tik iš paramos ir savo santaupų. Mano kanalas užsiima ne tik korupcijos tyrimais aukščiausiuose valdžios sluoksniuose, bet ir švietimu, mokymais, tam įsteigtas viešas juridinis asmuo. Esu dėkingas ne tik už finansinį ir moralinį palaikymą, bet ir pasiūlymus tobulinant tyrimų kokybę, siūlant naujas temas. Matau, kad atsirado poreikis daryti mokymus teisės tema, todėl savo remėjam darysiu mokymus įvairia teisine tematika, spręsime realias situacijas.

Savanoriai ir palaikantys mano įdėją visada labai laukiami, todėl norintys prisijungti prie komandos visada gali kreiptis el.paštu [email protected] Aš visada dėkoju už  nuveiktų tyrimų viešinimą ir platinimą, nes suprantu, kad esu ne vienas.
KAS YRA KASMĖNESINIS RĖMIMAS IR KODĖL JIS GERIAU NEI VIENKARTINIS?
Man labai svarbus reguliarus Jūsų palaikymas ir nuolatinis kontaktas, todėl man labai padeda automatinė (reguliari) parama. Užtenka vieną kartą nustatyti paramos data ir paramos sumą, vėliau ji nusirašys kiekvieną mėnesį automatiškai. Šios paramos dėka aš galėsiu planuoti savo darbą, daryti daugiau ir geresnių projektų.

AŠ EGZISTUOJU NES JŪS PALAIKOTE MANO KANALĄ!
Goals
80% complete
Jau galiu paviešinti kanalą ir kitiems, jo nemačiusiems asmenims, kuriems temos ir problemos nėra svetimos.
1 of 4
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 32 exclusive posts
8
Links
1
Poll
5
Writings
18
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 32 exclusive posts
8
Links
1
Poll
5
Writings
18
Videos

Recent posts by Teismo Vikingas

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits