Telefonai.eu

is creating Išmaniųjų telefonų naujienos ir apžvalgos
Select a membership level
Telefonas flagmanas
$1
per month
Mūsų padėka Jums už norą prisidėti prie projekto plėtros! Mes pažadame paminėti kiekvieną savo patreoną tam skirtame portalo puslapyje!
Telefonas Super Flagmanas
$5
per month
Mūsų padėka Jums už norą prisidėti prie projekto plėtros! Mes pažadame paminėti kiekvieną savo patreoną tam skirtame portalo puslapyje! Taip pat galimybė perskaityti visas Jūsų dėka paruoštas rubrikas pamatyti dviem dienomis anksčiau nei visi!
Telefonas Mega Flagmanas
$15
per month
Mūsų padėka Jums už norą prisidėti prie projekto plėtros! Mes pažadame paminėti kiekvieną savo patreoną tam skirtame portalo puslapyje! Taip pat galimybė perskaityti visas Jūsų dėka paruoštas rubrikas pamatyti dviem dienomis anksčiau nei visi! Ir, žinoma, kas mėnesį pažadame paruošti bent keletą tekstų Jūsų pasiūlyta tema.

2

patrons

$5

per month

About Telefonai.eu


Telefonai.eu – išmaniųjų telefonų projektas, kuris pirmąsyk eteryje pasirodė 2015 metais. Nuo pat pirmos projekto starto dienos tikslas buvo supažindinti lietuviškąją auditoriją su Kinijoje gaminamais ir mažiau žinomais gamintojais. Telefonai.eu pateikdavo naujienas bei apžvalgas apie tokius gamintojus kaip „Xiaomi“, „Meizu“, „UMi“, „Doogee“ ir dar daugybę kitų.

Kiek vėliau, šis projektas buvo perdarytas į bendruomenę, kuri, deja, tačiau nesulaukė planuoto populiarumo ir palaipsniui prarado didžiąją dalį lankytojų. Tačiau 2018 metus Telefonai.eu pradeda sugrįždami ir tikimės, jog sėkmingai. Kaip ir anksčiau, stengsimės, kad telefonų naujienos ir telefonų apžvalgos būtų pateikiamos kuo objektyvesnės, įdomesnės ir žinoma informatyvesnės. Tikimės, kad mūsų siūlomas turinys bus įdomus ne tik tiems, kurie domisi kiniškais išmaniaisiais telefonais, tačiau ir populiariųjų gamintojų modeliais.

Telefonai.eu Jums pateiks naujienas ir apie „Samsung“, „Apple iPhone“ ir kitus populiariausius išmaniuosius telefonus. Taip pat dabar siūlome ir naują rubriką, kuri vadinasi „Nuomonės“. Čia Jūs galėsite rasti mūsų lankytojų tekstus apie jų išbandytus telefonus ar kitus prietaisus, kurie yra susiję su telefonais. Jeigu norite pasidalinti savo nuomone – galite pasinaudoti kontaktų forma ir mes suteiksime Jums galimybę publikuoti savo mintis!

Norime ir toliau plėsti savo temų ribas, pasiūlyti Jums daugiau periodinių rubrikų ir, žinoma, pateikti dar daugiau įvairiausių apžvalgų. Mūsų kolektyvą šiandien sudaro keturi ekspertai, kuriems ši veikla yra tarsi laisvalaikis ir itin dažnai pritrūksta nuo darbų laisvo laiko, jog būtų galima skaitytojams pasiūlyti dar daugiau naudingo turinio. Būtent dėl šios priežasties ir kviečiame Jus tapti mūsų patreonais!

Ką mes ketiname daryti su Jūsų skirtais pinigais?

  1. Pasiūlyti dar daugiau periodinių rubrikų;
  2. Toliau plėtosime kamerų apžvalgų rubriką įtraukdami dar daugiau telefonų;
  3. Pradėsime ruošti palyginamuosius telefonų tekstus;
  4. Galėsime atsilyginti žmonėms, kurie skiria savo laiką tam naujų rubrikų kūrimui ir plėtojimui!

Recent posts by Telefonai.eu