teyit

is creating verified content

Select a membership level

#teyitpedia yazılarını destekle

reward item
reward item
$3
per month

#teyitpedia kategorisi altında bir sahte içeriği gerçeğinden ayırt etmenin yolları, teyitçi gibi düşünebilmeyi sağlayan yöntemler, doğrulama araçları, fact-checking dünyasından haberler ve güncel gelişmeler ile rapor ve araştırmalar yer alıyor. 

 

Desteğinizin ardından adınızın yazdığı #teyitpedia rozetini dijital ve baskıya hazır halde e-posta adresinize göndereceğiz.

Analizleri destekle

reward item
reward item
$5
per month

Şüpheli bilgilere dair teyit.org editörleri tarafından hazırlanan incelemeler bu kategori altında yer almaktadır. Metodoloji gereği incelenen şüpheli bilgiler doğru, yanlış, karma ve belirsiz olarak işaretlenmektedir. 


Desteğinizin ardından adınızın yazdığı analiz rozetini dijital ve baskıya hazır halde e-posta adresinize göndereceğiz.

İçgörü yazılarını destekle

reward item
reward item
$10
per month

teyit.org ekibinin okuduğu, dinlediği kaynaklardan öğrendikleri, sahte haberin motivasyonuna dair ürettiği bilgiler, editoryal tartışmalar ve sosyal girişimciliğe dair bilgi birikimi içgörü kategorisinde aktarılmaktadır.


Desteğinizin ardından adınızın yazdığı içgörü rozetini dijital ve baskıya hazır halde e-posta adresinize göndereceğiz.

69

patrons

$344

per month

About teyit

Ekim 2016'dan bu yana internetteki hangi bilginin doğru, hangisinin yanlış olduğunu kullanıcılarla paylaşıyoruz. Sosyal medyada viral olan içeriklerden, kriz anlarında yayılan şüpheli haberlere, kullanıcıların ilettiği bilgileri inceleyerek kısa sürede binlerce takipçiye ulaşan güvenilir bir doğrulama platformu haline geldik.

Gerçeğin peşindeki yolculuğumuzu internet kullanıcılarının katkılarıyla sürdürmek istiyoruz. 2019'da da planlarımızı reklam almadan, tarafsızlığımızı yitirmeden, bağımsız kalarak hayata geçirebilmemiz için desteğinize ihtiyacımız var!

***

Since October 2016, we have been sharing with our users which information is true on the internet and which is false. We have become a reliable verification platform that reaches thousands of followers in a short period of time by reviewing the information that our users have sent including the viral content of the social media and the suspicious messages spreading during crisis times.

We want to maintain our journey in the pursuit of the truth with the contributions of internet users. We need your support to bring our 2018 plans into action so that we can survive independently without advertisements and most importantly without losing our objectivity.


PATREON İLE DESTEK
  • Patreon’a giriş yaptıktan sonra Become A Patron butonuna tıklayarak ya da sağ sütunda yer alan kategorilerden birini seçerek teyit.org’a bu sayfa üzerinden destek olabilirsiniz.
  • Patreon üzerinden gerçekleşen destekler aylıktır ve her ayın ilk günü hesabınıza yansıtılır.
  • Desteğinizi Patreon hesabınız üzerinden dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.
Goals
$343.83 of $500 per month
Desteğinizle temel giderlerimizi (ofis, hukuk, muhasebe) karşılayabilecek, çalışma ortamımızın devamlılığını sağlayabileceğiz.
1 of 4
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 10 exclusive posts
5
Images
3
Writings
3
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 10 exclusive posts
5
Images
3
Writings
3
Videos

Recent posts by teyit

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits