Travelogue LT

is creating travel & content

Select a membership level

Patronas

$3.50
per month
Ačiū!

Už tavo gerus norus ir prisidėjimą prie mūsų veiklos išreikšime tau padėką socialiniuose tinkluose bei kas mėnesį atsiųsime po wow naujienlaiškį!

*sutikdamas tapti Patreonu ir gauti Travelogue LT kasmėnesinį naujienlaiškį, sutinki su duomenų apsaugos taisyklėmis: https://www.travelogue.lt/privacy-policy
  • Padėka!
  • Naujienlaiškis <3

Vyr. Patronas

$6
per month
Ačiū ir dėkui!
Tu - mūsų vyr. Patronas!

Už tavo prisidėjimą prie mūsų veiklos ir gerus norus, dovanosime tau oficialią padėką mūsų soc.tinkluose, kasmėnesinį wow naujienlaiškį bei prizą - siurprizą kelionės maršrutą Lietuvoje!

*sutikdamas tapti Patreonu ir gauti Travelogue LT kasmėnesinį naujienlaiškį bei maršrutą į savo el.paštą, sutinki su duomenų apsaugos taisyklėmis: https://www.travelogue.lt/privacy-policy
  • Padėka!
  • Naujienlaiškis <3
  • Maršrutas

Super vyr. Patronas

$12
per month
Na ką - esame labai dėkingos!

Už tavo super gerus norus ir prisidėjimą, suteiksime bonusą - greitą atsakymą į tavo klausimą kur ką kaip pamatyti, pavalgyti ar aplankyti pasirinktoje Lietuvos vietoje. Na, kad nereikėtų ieškoti pačiam/pačiai.
Į jūsų klausimus atsakysime el.paštu [email protected] ar Patreon žinute per 12 val.

Prie viso to gausi:
- oficialią padėką mūsų soc.tinklų paskyrose
- kasmėnesinį wow naujienlaiškį
- kas mėnesį po kelionės maršrutą Lietuvoje

*sutikdamas tapti Patreonu ir gauti Travelogue LT kasmėnesinį naujienlaiškį bei maršrutą į savo el.pašto dėžutę, sutinki su duomenų apsaugos taisyklėmis: https://www.travelogue.lt/privacy-policy


  • Patron-only Q&As
  • Padėka!
  • Naujienlaiškis <3
  • Maršrutas

36

patrons

$145

per month

About Travelogue LT

Mūsų Lietuva - tai tikras nešlifuotas, daugiabriaunis deimantas. Ir kas pasakė, kad čia įdomi tik Gedimino pilis, Kernavės piliakalniai ir Neringos smėlynai? Anaiptol! Manome, kad visas lietuviškas autentiškumas slypi tokiose vietose kaip miestų valgyklos, daugiabučių laiptinės, turgaus prekeivių šnekos, nedidelių miestelių barai ar paslaptingi viešbučiai. 

Travelogue LT – tai projektas ypatingoms, autentiškoms, šiek tiek keistoms ir išprotėjusioms, žiloms ir primirštoms vietoms atrasti iš naujo.
Keliaujame ir dokumentuojame alternatyvią, arba - tikrą - Lietuvą, kad galėtume apie ją papasakoti jums. O jūs - keliauti ir atrasti ją iš naujo!

Įdomios vietos ir maršrutai Lietuvoje: www.travelogue.lt

Recent posts by Travelogue LT

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits