TURN ON CLUB

is creating Social Awareness Event Series

Select a membership level

CHANGE MAKER

$10
per month
Tai sakai esi pokytis, kurį nori matyti pasaulyje? Sakome ačiū ir:

+ pirmenybė registruojantis į „Active Youth“ organizuojamus nemokamus jaunimo mainus ir mokymus Europoje. Po 3 mėn. narystės – pirmenybė į ekspedicijas (socialinius projektus kituose žemynuose).

GOOD WILL FANATIC

$20
per month
Those who are crazy enough to think thay can change the world usually do. Sakome ačiū ir:

pirmenybė registruojantis į „Active Youth“ organizuojamus nemokamus jaunimo mainus ir mokymus. Po 2 mėn. narystės – pirmenybė į ekspedicijas (socialinius projektus kituose žemynuose).

+ padovanosime išskirtinius „Active Youth“ marškinėlius.

12

patrons

About TURN ON CLUB

Renginių serija „TURN ON“ kviečia savaitę pradėti pozityviai ir nemokamuose renginiuose savyje įsijungti vis skirtingus mygtukus.

Kiekviename renginyje paliečiame vis kitą socialinę temą. 2019 m. diskutavome apie lyčių lygybę ir buvusių kalinių integraciją visuomenėje.

Renginiuose jau apsilankė daugiau nei 1000 žmonių (!), todėl tęsiame toliau.

Vilniuje renginių netrūksta, ypač įvairių pasikalbėjimų, bet „TURN ON“ kitoks. Čia atsigręžiame į socialines problemas, kurios, gyvenant visuomenėje, kurioje visi esame susiję, daugiau ar mažiau paliečia visus.

Renginiais siekiame ieškoti sprendimo būdų, palaikyti vieni kitus, dalintis patirtimi ir įkvėpti reikalingiems pokyčiams.

Taip pat per metus suorganizuojame virš 70 nemokamų jaunimo mainų ir projektų užsienyje. Pirmenybę sudalyvauti juose atiduodame „TURN ON: CLUB“ nariams ir jaunimui, turinčiam mažiau galimybių.

#TURN ON

Renginių temos:

TURN ON: SOCIAL MEDIA TAKES OVER I No. 3 
TURN ON: THE CHANGE I No. 2 
TURN ON: WOMEN TO WOMEN I No. 1

Užsienio mainų ir projektų kalendorius »

SVARBU: nutraukus narystę „Turn On: Club“ patreon'u galima pakartotinai tapti tik praėjus 12-likai mėnesių po nutraukimo.
Goals
12 of 200 patrons
Kodėl nusprendėme sukurti PATREON?

Pasiekę savo tikslą, galėsime į socialinius projektus išsiųsti daugiau sunkumų patiriančių jaunuolių (migrantų, metusių mokyklą / universitetą, turinčių negalią, ir kt.).

Jūsų parama taip pat padės pilnai finansiškai atsilyginti su žmonėmis, kurie prisideda prie „Turn On“: pranešėjams, kurie kalba nemokamai; komandai, kuri dirba prie renginio.

Taip pat, galėsime kurti daugiau tokio tipo renginių, imsimės naujų iniciatyvų (kūrybinių workshop'ų) bei plėsime savo veiklas.

Ačiū, kad esate kartu su mumis!
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 58 exclusive posts
50
Images
1
Link
1
Writing
7
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 58 exclusive posts
50
Images
1
Link
1
Writing
7
Videos

Recent posts by TURN ON CLUB

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits