Tvoriť a ľúbiť

is creating DIY blog

Select a membership level

Ľúbezný patrón
reward item
$1
per month
Prístup obsahu pre patrónov (súťaže, smerovanie blogu ... )

1

patron

$1

per month

AboutSom žieňa s chuťou tvoriť a ľúbiť.
Milujúce vôňu rannej kávy, jeseň, sukne a med v čaji. ☕️
Mám manžela, mačiaka a malú bytôstku, ktorá vo mne práve rastie. Tvorím.

Blog s názvom Tvoriť a ľúbiť vznikol v apríli 2016 ako zámienka na to aby som si mohla kupovať všetky tie rôznorodé tvorivé veci a mala na to výhovorku. :D Ale nie, okrem toho, že je to forma oddychu ktorú zbožňujem, mám rada celý ten proces nasávania informácií o nejakej novej technike s ktorou sa s vami potom môžem podeliť a dať vám tipy čo sa oplatí, čo až tak veľmi nie a čo je úplná paráda, ktorú treba rozhodne vyskúšať. 

Obsahom sú prevažne DIY postupy rôzneho charakteru, od úplne najjednoduchších, ktoré sú hotové do10tich minút, až po detailnejšie tvorenie, ktoré je vhodné na sychravý jesenný večer. :) 
Na blogu nájdete postupy na bytové dekoráciedarčekymódne doplnkyremake oblečenia ale aj pdf súbory na stiahnutie ako je kalendárvianočné pohľadnicemenovky na darčeky ... občas pribudne ale aj nejaký recept či osobnejší článok o tom, čo práve hýbe naším svetom.Patreon.com pomáha budovať komunitu tvorivých a ľúbezných. :)

Momentálne vychádza jeden článok týždenne, teda do mesiaca sú to väčšinou štyri a deň zverejnenia nového článku je vždy štvrtok alebo piatok. Príprava nového postupu trvá takým vlažným tempom tri dni a tým intenzívnejším dva. Prvý deň sa fotí postup a upravujú fotky, druhý deň sa venujem písaniu textu a tretí deň je celková úprava článku. Príprava nového DIY (asi ako všetko a každý blog) zaberá celkom hutné množstvo času a aj napriek tomu, že ma to veľmi baví, účty treba platiť každý mesiac. :D Preto vy ako patróni tohto blogu pomáhate k jeho udržateľnosti.  

Goals
1 of 50 patrons
Vďaka vašej pomoci bude zabezpečený jeden DIY blog mesačne. 
1 of 5
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
7
Images
2
Writings
1
Video
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
7
Images
2
Writings
1
Video

Recent posts by Tvoriť a ľúbiť

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits