Flu TV

is creating educational, cultural, entertaining video content

531

patrons

$1,637

per month

About Flu TV

Flu TV Youtube üzerinden yayın yapan ve editörlüğünü İlker Canikligil'in üstlendiği bir içerik üreticisidir. Temel ilkemiz daima otantik, benzersiz ve eğlenceli ve aynı zamanda zihin açıcı içerikler üretmektir. Geleneksel medyada sesini duyamayacağınız kişi, olay ve konuları yeni, eğlenceli ve eğitici bir ortamda sunuyoruz.

Flu TV çok izlenen Olmaz Öyle Saçma Şey, web dizisi The Otantix, Olmaz Öyle Saçma Tarih, Olmaz Öyle Saçma TIP!Derdimi Anlatacak Kadar, Kral ve Ben, Zamazingo, Harvard GünlükleriAydaki Adam, Arşimet'in Kızı, İleri Hatalar Akademisi adlı programların yapımcısıdır. Bu programlar Bengü Üçüncü, Emrah Safa Gürkan, Mustafa Seven, Ali Kurmuş, Sinan Kurmuş, Oytun Erbaş, Mustafa Presheva, Nazım Yılmaz, Fuat Domaniç,   Bahar Feyzan; Yalın Alpay, Fatma Yılmaz ve Gülsemin Angışlan ve Günyol Bakoğlu'nun katkılarıyla yürütülmektedir.

Samimi ve tamamen bağımsız doğası nedeniyle reklamcılardan ilgi görmeyen kanalın gelir kaynakları ne yazık ki çok seyrek olarak ürün yerleştirme ve Youtube reklamlarıdır.

Kısaca kanalın masrafları gelirlerinden fazladır. Bu da daha çok ve düzenli içerik üretmemizi engellemektedir.

Gelin Flu TV'ye destek olun. Birlikte bilgiyi ve kültürü çoğaltalım.

Flu TV Dünyanın En Otantik İçerikleri!
Goals
$1,637 of $4,000 per month
Bu gelir iki kurgucu, bir yapımcı ve bir kameraman işe almamızı, teknik ve lojistik altyapımızı geliştirmemizi ve daha fazla içerik üretmemizi sağlayacaktır.
1 of 1

Recent posts by Flu TV

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 17 exclusive posts
3
Updates
14
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 17 exclusive posts
3
Updates
14
Videos