Jaroslav Thraumb

is creating art photography
Select a membership level
Malý pivo
$1
per month

Tolik měsíčně to bude stát - jako jedno malý pivo. A dostaneš za to unikátní obsah - tajný video každej tejden speciálně pro tebe. K tomu dostaneš v každym mym videu jmenovitý poděkování v závěrečných titulcích. Díky moc!


Co dostaneš?


- Dobrej pocit

- Tajný video každej tejden

- Jmenovitý poděkování v titulcích

Cappuccino
$2
per month

Za cenu italskýho kapučína dostaneš totéž, co patroni - "pivaři", plus navíc neomezenej přístup ke všem mým výběrovým fotografiím z každýho focení. V portfoliu mám jen kapku v moři; vy uvidíte stovky fotek, zkrátka všechny, který budou z každýho focení v širším výběru.


Co dostaneš?


- Dobrej pocit

- Tajný video každej tejden

- Jmenovitý poděkování v titulcích

- Neomezenej přístup k mým fotkám

Cigarety
$5
per month

Ať už kouříš, nebo ne, za tuhle úroveň zaplatíš měsíčně jako za cigára. Kromě všech předchozích výhod pak dostaneš navíc přístup k jednomu exkluzivnímu live přenosu s hostem z řad úspěšných fotografů plus 30% slevu na všechny moje workshopy, presety a další věci, co kdy budu nabízet!


Co dostaneš?


- Dobrej pocit

- Tajný video každej tejden

- Jmenovitý poděkování v titulcích

- Neomezenej přístup k mým fotkám

- 30% sleva na moje produkty

- Přístup k exkluzivnímu live přenosu

About Jaroslav Thraumb

#shootwhatuwant. Možná si říkáš, proč bys měl někomu dobrovolně posílat peníze, vždyť živit se musíme všichni. I když jde o částku ne vyšší než jeden šálek kávy, pořád jsou to vaše peníze.

Ano. Ale spousta lidí se živí prací, kde maj zázemí velký firmy, smluvní jistotu výdělku. My fotografové - teda většina - nic takovýho nemáme. A zvlášť fotografové, co chtěj tvořit kreativní a uměleckej obsah. Je pár těch, co jsou zaměstnaní ve firmách a fotí produktový fotografie. Jsou ti, co fotí byty a domy pro realitky. Ti si vydělaj slušně, ale o velký kreativitě se mluvit nedá.

Když fotim, chci tvořit. Chci fotit bez pravidel. Chci si ty pravidla vytvářet sám, protože tak to u umění je - pravidla si vytváří umělec. Ale když chcete fotit podle svých pravidel, je sakra těžký najít někoho, kdo to ocení nejen očima, ale i penězi. Proto to má umělecká fotografie tak těžký.

Patreon nepomáhá lidem zbohatnout. Pomáhá umělcům pokrývat část měsíčních nákladů, tak, aby se mohli beze strachu o svojí budoucnost naplno věnovat tomu, co milujou. A ideálně pak předávat svoje zkušenosti, znalosti a inspiraci zase dalším generacím umělců. A bez obav pořádat prospěšný projekty, jako je třeba MyHero.cz.

Umělecká fotografie nikdy neumře, ale je čim dál těžší tolerovat jí jako ambiciózní obor. Tim spíš jako reálnou obživu. Proto jsem na Parteonu. Chci po sobě něco zanechat. Umění je krásná věc a ideální prostředek, kterym můžu otisknout "stopu" na tomhle světě.

Když mi v tom pomůžete, budu vám do smrti vděčnej. A pokusim se všema silama nabídnout vám takovou přidanou hodnotu v obsahu, co tvořim, abyste toho příspěvku nelitovali. Budu se moci naplno věnovat videím, blogu, workshopům nebo projektu MyHero.cz.

A to by bylo nejvíc!
Goals
0% complete
Dosáhnout stovky patronů by bylo TOP a absolutně za hranicí toho, v co bych si troufal doufat. Kdyby se to podařilo - a jestli se to jednou podaří - budu si za vydělanou částku chtít najmout člověka, ať už profesionála, nebo z řad kamarádů, kterej si na mě a moje videa udělá pár hodin měsíčně čas a bude se jim věnovat od A až do Z.

Díky tomu vám budu moct nabídnout nejen obsah podstatně kvalitnější, ale taky obsah, kterej nemůžu točit, když zrovna fotim, protože svojí zrcadlovku používám jako kameru, tzn. například budu mít možnost ukázat vám záznamy z mýho focení - jak to vypadá, jak komunikuju s modelama a vůbec celkově jak fotim.

Zároveň se budu moct intenzivně věnovat prospěšným projektům, jako je MyHero.cz a další, který mám už dlouho v hlavě, ale nemám na ně čas nebo finance na jejich propagaci.
1 of 1
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get rewards