Proti noci s Pavlom Sibylom

is creating podcast

Select a membership level

Espresso na povzbudenie

reward item
reward item
$2
per month
Symbolická podpora. 

Možno ešte nie ste pravidelnými poslucháčmi môjho podcastu, ale chcete ma povzbudiť, aby som pokračoval v tvorbe na voľnej nohe, keďže kvôli mojej politickej angažovanosti sa už nemôžem vrátiť do štandardných médií. 
  • General Support

Základné menučko

reward item
reward item
$7
per month
Ste našou oporou. 

Váš dar v tejto sume umožňuje mne a mojim spolupracovníkom pokryť nevyhnutné náklady spojené s tvorbou a publikovaním podcastu Proti noci. Staňte sa našími cennými podporovateľmi a budete prví, ktorí sa dozvedia, o čom bude ďalšia epizóda, kto budú jej hostia a ďalšie zaujímavosti spoza opony. 
  • General Support
  • Pohľad za oponu
  • Pozvánka a voľný vstup na živé nahrávanie

Večera s priateľmi

reward item
reward item
$18.50
per month
Pre štedrých patrónov. 

Vaša podpora v tejto výške je pre mňa ďaleko viac, ako len ocenením snaženia môjho a mojich spolupracovníkov. Je signálom, že si uvedomujete hodnotu pokojnej konštruktívnej diskusie, a záleží vám na témach a hodnotách, ktorým sa v podcaste venujem. 

Okrem pohľadu za oponu, vďaka ktorému budete vedieť prví detaily o téme a hosťoch ďalšej epizódy, vás ako patrónov podcastu rád spoznám osobne pri chutnej večeri alebo počas živého nahrávania, keď to snáď čoskoro okolonosti dovolia.

V prípade, ak s tým budete súhlasiť, vás vždy po troch mesiacoch vašej pravidelnej podpory spomeniem v závere epizódy ako podporovateľa/-ku, bez ktorého by podcast nevznikol. 
  • General Support
  • Pohľad za oponu
  • Pozvánka a voľný vstup na živé nahrávanie
  • Osobné stretnutie pri chutnej večeri
  • Poďakovanie priamo v podcaste

1

patron

$1

per month

About Proti noci s Pavlom Sibylom

V podcaste Proti noci si vypočujete rozhovory, reportáže a eseje o témach, ktoré mi nedávajú spávať. V dobe plnej vypätých emócií a klanového správania, chcem poslucháčom podcastu prinášať pokojnú diskusiu a hĺbavé hľadanie odpovedí na dôležité otázky súčasnosti. 

Publicistike sa venujem 15 rokov. Začínal som ako bloger, neskôr som bol reportérom týždenníka Trend, stĺpčekmi som pravidelne prispieval do Sme a Denníka N. Napísal som dve prozaické knihy a dlhé roky bolo mojou doménou písané slovo. Verím, že vás bude baviť moja tvorba aj v podobe hovoreného slova s trochou hudby. A veľmi ma poteší, keď výrobu podcastu Proti noci podporíte finančne.

Pavel Sibyla
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 8 exclusive posts
2
Audio releases
6
Images
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 8 exclusive posts
2
Audio releases
6
Images

Recent posts by Proti noci s Pavlom Sibylom

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits