artnews.lt

is creating online contemporary art magazine

Select a membership level

Skaitytojų paramos fondas

$2
per month
Jūsų parama padės mums kurti kokybišką turinį apie Lietuvos šiuolaikinį meną

Ištikimo skaitytojo parama

$5
per month

2

patrons

$3

per month

About artnews.lt

Šiuolaikinio meno srautai teka per artnews.lt

Artnews.lt – Lietuvos šiuolaikinio meno žurnalas internete, kurį sudaro kasmėnesinis skaitmeninis žurnalas bei paraleliai publikuojamos trumpesnės apžvalgos, interviu, fotoreportažai, meno naujienos. Devintus metus veikiantis žurnalas skirtas ne tik meno profesionalams - nuolat ieškome būdų, kaip šiuolaikinį meną įterpti į kiekvieno kasdienybę ir taip ją praturtinti. Šiuolaikinis menas padeda aplinką pamatyti kitu kampu ir surasti joje naujas veikimo galimybes. O mes šias galimybes norime jums pateikti!

Artnews.lt kviečia tapti Lietuvos šiuolaikinio meno procesų dalimi ir tapti mūsų veiklos remėjais.

Kiti mūsų projektai: Baltijos šalių šiuolaikinio meno žurnalas internete Echo Gone Wrong bei internetinis meno knygų knygynas ir mikroleidykla Artbooks.lt.

Greta šios kasdieninės veiklos, penkerius metus Artnews.lt (2009 – 2013) su projekto partneriais – Nacionalinės dailės galerijos informacijos centru bei Šiuolaikinio meno centru – rengė dirbtuves / seminarų seriją „Three uses of the knife“, skirtą jaunųjų meno kritikų ir kuratorių ugdymui. Dirbtuvėse dalyvavo tarptautiškai įsitvirtinę kritikai, kuratoriai, menininkai, rašytojai, filosofai.

Karštoji linija:
[email protected]

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits