Uzlādēts.lv

is creating news about electric cars, sustainability and renewables

Select a membership level

⚡ eUp!

$1.50
per month

Par šokolādes dzēriena cenu jūs izrādīsiet savu atbalstu mums. Plus, es jūsu vārdu/uzņēmumu nosaukšu nākamā raidījuma laikā. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties šo līmeni vai augstāku, jūs palīdzat izplatīt ETL slavu.

⚡⚡ Leaf

$6.50
per month
Par burgera cenu jūs saņemsiet tieši tik pat daudz satura, bet labāku karmu. Izvēloties šo atbalsta programmu, izteikšu jums pateicību vēl 3 raidījumos. Ja esiet uzņēmums vai vēlieties, ko citu reklamēt, pievienošu jūsu izvēlēto logo vai saiti pie piezīmēm un pieminēšu attiecīgajos raidījumos,

⚡Kona⚡

$32
per month
Pirmkārt, LIELS paldies. Par šo summu es esmu apņēmies sniegt jums tik lielu vērtību, cik es varu. Jūs saņemsiet visus iepriekšējos ieguvumus PLUS savu vārdu/uzņēmumu nosaukšu katra turpmākā raidījuma beigās! Plus, pie katra raidījuma un e-pasta ziņojuma apraksta atradīsies jūsu vārds/uzņēmuma logotips.

2

patrons

$1

per month

About Uzlādēts.lv

Uzlādēts ir ceļvedis elektroauto un atjaunojamo energoresursu vidē. 

Doma par šo projektu radās pēc tam, kad sapratām, ka ir ļoti liels daudzums informācijas pieejams par tādām tēmām, kā atjaunojamie energoresursi, elektromobiļi, enerģijas uzglabāšana, bez atkritumu domāšanu (zero waste thinking), bet ļoti maz no šīs informācijas ir pieejama latviešu valodā.

Kopā ar domubiedriem 2018. gada vasarā tapa uzlādēts.lv. Mērķis ir kļūt par vērā ņemamu ziņu avotu, uz kura informāciju var paļauties.

Become a patron to

Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Uzlādēts.lv

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits