VALSTYBĖ

is creating magazine, videos, articles, comments

Select a membership level

$1

reward item
reward item
$1
per month

Nuoširdžiai dėkojame!

$3

reward item
reward item
$3
per month
  • Nuoširdi padėka portale valstybe.eu (jei norite, kad Jūsų vardas ir pavardė nebūtų skelbiami, prašom apie tai informuoti el.paštu [email protected]). 
  • Galimybė peržiūrėti Eduardo Eigirdo savaitės įvykių apžvalgą platformoje „Patreon“ (planuojamas startas – šių metų spalis).

$ 7

reward item
reward item
$7
per month

Tai, kas paminėta prie 3 USD, ir:


  • metinė portalo valstybe.eu prenumerata;
  • teisė siūlyti temas savaitės komentarams ir portalui valstybe.eu.

81

patrons

$461

per month

About VALSTYBĖ

Žurnalas VALSTYBĖ buvo įkurtas Eduardo Eigirdo ir Almanto Gliožerio, siekiant ginti Lietuvos nacionalinius interesus, priešintis Kremliaus ir oligarchinių grupių įtakai, įtvirtinti Lietuvos energetinę nepriklausomybę ir neleisti Lietuvos užvaldyti jėgoms, kurios į mūsų šalį integruotų iš pradžių „Rosatom“atominę elektrinę Astrave, o vėliau – dar vieną „Rosatom“ atominę elektrinę Kaliningrade. 

Kiti tikslai: siekti, kad, silpstant Kremliaus ir oligarchų įtakai, būtų priimami sprendimai ir sudaromos sąlygos, leidžiančios stiprėti pažangiam ir skaidriam verslui, atsiskleisti kūrybiniam Lietuvos visuomenės, ypač jaunimo, potencialui, kad Lietuva iš nomenklatūrinės ir oligarchinės valstybės virstų demokratine startuolių valstybe. 

Ir nors Lietuvoje yra labai daug tų, kurie deklaruoja, kad yra patriotai ir kovotojai, vertėtų atkreipti dėmesį į žurnalo VALSTYBĖ viršelius ir turinį. Tai leidžia teigti, kad šis žurnalas yra vienintelė žiniasklaidos priemonė Lietuvoje, kuri nuosekliai ir drąsiai kovėsi su Rusijos koncernų „Gazprom“, „InterRAO“ ir „Rotasom“ įtaka, telkė visuomenę priimti sprendimus, užtikrinančius Lietuvos energetinę nepriklausomybę ir mūsų valstybės saugumą. 

Žurnalas VALSTYBĖ – vienintelis leidinys visoje Europos Sąjungoje, kuris kelerius metus iš eilės skelbė pavojingiausių ir įtakingiausių oligarchų dešimtuką, kad atkreiptų galingiausių verslo grupių dėmesį į jų skleidžiamą destrukcinę įtaką ir paskatintų Lietuvos visuomenę bei politikos lyderius neleisti verslui oligarchizuotis ir paskandinti Lietuvos nepriklausomybę korupcinių santykių pelkėje. 

Žurnalas VALSTYBĖ – vienintelis leidinys Lietuvoje, kuris nuosekliai kaunasi su Kremliaus troliais internete, net drįsta stoti prieš kolegas žiniasklaidos atstovus, kurie į savo naujienų portalų komentarų skiltis įsileidžia įtaigas, mūsų redakcijos įsitikinimu, nuodijančias Lietuvos piliečių sąmonę, demokratiją ir valstybę. 

Šį sąrašą galima tęsti, tačiau ir šių pavyzdžių, manytume, turėtų užtekti, kad būtų akivaizdu, jog Lietuvoje nėra kitų žiniasklaidos priemonių, kurios taip drąsiai ir principingai gintų Lietuvos valstybės interesus, kaip žurnalas VALSTYBĖ. 

Ir galime paaiškinti, kodėl taip yra. Tai susiję su Lietuvos žiniasklaidos verslo aplinka. Visų pirma, milžinišką įtaką žiniasklaidos verslui turi Rusija: ji stengiasi stiprinti (ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse) verslo grupes, kurios būtų atvirai ar slapta ištikimos Kremliui, todėl daugelyje sričių milžinišką įtaką verslui turi bendrovės, kurias galima vertinti kaip Maskvos sąjungininkes ar linkusias atsižvelgti į Kremliaus interesus. Šių bendrovių įtaka reklamos rinkai yra milžiniška. Antra, didelę įtaką Lietuvoje turi verslas, susijęs su nomenklatūrinėmis struktūromis. Net jei jis ir demonstruoja savo patriotiškumą bei provakarietiškumą, dažniausiai nedrįsta remti tų, kurie kovoja su Kremliumi, yra linkęs nekonfliktuoti su Maskva ir prisitaikyti. 

Situacijos nepalengvina ir Vakarų įtaka. Akivaizdu, kad Rusija net įžiebia karus, okupuoja šalių kaimynių teritorijas ar remia Sirijos tipo režimus, kad galėtų sukelti pavojų ir vėliau įgytų svertų derybose su Vakarais. Štai kodėl Maskva okupavo dalį Sakartvelo ir Ukrainos, Astrave baigia statyti „Rosatom“ atominę elektrinę, o Vakarų pasipriešinimas teroristiniam veikimui silpsta, nes visi linkę kaip nors susiderėti. Ir jei nėra tokių leidinių kaip žurnalas VALSTYBĖ, kuris nuolat kelia Lietuvos interesų gynimo uždavinį ir priešinasi Kremliaus bei oligarchijos įtakai, globalių jėgų kovoje Lietuvos interesai gali apaugti vietinių kapitalo grupių susitarimais, labiau atitinkančiais Rusijos, o ne Lietuvos interesus. 

Būtent dėl šios priežasties Rusijos taikiklyje esančiai Lietuvai būtina turėti žiniasklaidos priemonę, kuri nesiderėtų, neišsigąstų ir nepasiduotų. Kuri nepavargdama gintų ir viešintų nacionalinius interesus ir ragintų kurti stiprią, klestinčią laisvų bei kūrybingų žmonių valstybę. Dėl to derėtis negalima, būtinatai įgyvendinti. 

Ir be patronų pagalbos tai padaryti nebeįmanoma. Kai mūsų redakcijos klausia, kodėl prieš 13 metų buvo įkurtas būtent žurnalas, o ne naujienų portalas, atsakome labai paprastai: nuo pat pradžių buvo akivaizdu, kad, redakcijai stojant prieš Kremlių ir jam dirbančius oligarchus bei sąmoningai ir principingai trukdant jiems susitarti valdyti Lietuvą, atsiras įvairių formų spaudimo. Beto, negalėsime tikėtis nei su Kremliumi, nei su nomenklatūra susijusių oligarchinių grupių reklamų ir valdžios reklaminių užsakymų. Taigi, konkuruoti internete būtų buvę neįmanoma – juk ir šiandien šių šaltinių reklama sudaro apie 50 proc. visos reklamos naujienų portaluose. Žurnalų rinkoje prieš 13 metų ji sudarė tik apie 25 proc., o 75 proc. reklamos buvo susijusi su vakarietiškomis bendrovėmis. Tad nors oligarchinės struktūros stengėsi pakirsti žurnalo VALSTYBĖ galimybes gauti ir šią reklamą, žurnalas jau antrais leidybos metais buvo tapęs solidžiausiu ir įtakingiausiu žurnalu Lietuvoje, todėl gana sėkmingai pritraukė skaidrių vakarietiškų verslo bendrovių reklamos ir tai leido jam vykdyti savo misiją. Tačiau pastaraisiais metais žurnalų reklamos rinka susitraukė, todėl ir čia formuojasi aplinka, kurioje išgyventi galės tik tie, kurie turi oligarchų ar Kremliaus struktūrų užnugarį arba rašo bulvarinėmis temomis (apie prabangą, automobilius ar namus). O leidinys, ginantis nacionalinius interesus, galės išgyventi tik tuo atveju, jei atsiras kuo daugiau patriotų, suvokiančių leidinio misijos svarbą, ir jei jie taps žurnalo VALSTYBĖ patronais. 

Neabejojame, kad tai labai svarbu, ir tai turi suvokti tie žmonės, kurie save laiko tikrais Lietuvos patriotais. Tie, kurie Lietuvoje matydami daugybę kolaboravimo pavyzdžių ir cinizmo save ramina, kad užaugs nauja karta ir kad mes Lietuvoje galėsime ramiau atsipūsti, nes oligarchinės ir nomenklatūrinės tradicijos bei vertybės liks praeityje. Tačiau jei niekas nesikaus su oligarchija ir ji bus ignoruojama, jei niekas nesikaus su Kremliaus troliais ir jie bus ignoruojami, jei visi ramiai stebės, kaip rinkimus nuolat laimi oligarchiniai projektai, arbus įmanoma tikėtis, kad tokioje aplinkoje gali sustiprėti ir dominuoti jaunimas su patriotinėmis vertybėmis, o ne tas, kuris toliau puoselės nomenklatūros ir oligarchių grupių vertybes? 

Jei norime, kad Lietuvą valdytų ne oligarchai, o pažangių technologijų startuolių kūrėjai, reikia dėl to kautis, o ne pasyviai laukti. Reikia įveikti Maskvos įtaką, Astravo atominį monstrą ir oligarchinį bei nomenklatūrinį paveldą, akcentuoti Lietuvos nacionalinius interesus ir kautis už valstybę, kurioje veikia skaidrios sistemos, padedančios siekti pažangos ir dominuoti kūrybingiems, o ne įtakingiems žmonėms. 

Būtent tai verčia žurnalo VALSTYBĖ redakciją tęsti savo darbą ir kviesti per platformą „Patreon“ remti mūsų redakcijos misiją. Jei tęsime šį darbą, padėsime kurti skaidrią, demokratišką ir pažangią valstybę.  

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prenumeruoja žurnalą ir tapo mūsų patronais. Tikimės, kad Jūsų dėka galėsime ne tik tęsti žurnalo VALSTYBĖ leidybą, bet ir žengti į „YouTube“. Norėtume jau šių metų spalį pradėti transliuoti žurnalo VALSTYBĖ vyr. redaktoriaus Eduardo Eigirdo svarbiausių savaitės įvykių apžvalgą ir komentarus, kurie padėtų vykdyti žurnalo misiją. 

Dar kartą dėkojame visiems, kurie tapo demokratijos, pažangos ir Lietuvos nepriklausomybės patronais, ir linkime gyventi bei kurti skaidrioje, saugioje ir vieningoje valstybėje!
Goals
$460.92 of $8,000 per month
Kad galėtume tęsti žurnalo VALSTYBĖ leidybą, reikalinga mažiausiai 8 tūkst. eurų per mėnesį siekianti patronų parama platformoje „Patreon“. Realus poreikis, atsižvelgiant į neskaidrią Lietuvos žiniasklaidos verslo aplinką ir žurnalo egzistavimu nesuinteresuotų jėgų spaudimą, siekia 12 tūkst. eurų per mėnesį. 

Be jokios abejonės, vykdant žurnalo VALSTYBĖ misiją būtina aktyviai veikti ir socialiniuose tinkluose. Todėl ketiname pradėti kurti laidas, atspindinčias žurnalo vertybes ir tikslus. Tam nukreiptume patronų skiriamą paramą, kuri viršytų sumą, būtiną žurnalo leidybai užtikrinti. 

1 of 1

Recent posts by VALSTYBĖ

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits