viski atölyem

is creating Making Whiskey, Rum, Brandy, Vodka, Absinthe, Raki, Calvados

0

patrons

$0

per creation

About viski atölyem

Viski Atölyem' mi?

Viski Atölyem' in kurucusu "acidtrip" nickiyle kimyaturk.net forumunda 2011 yılında Türkiye' de ilk kez viski yapımı üzerine yazılar yazmaya başlamıştır.

"whiskeydistiller.wordpress.com" blogunda ve facebook "Viski Atölyesi" grubunda hala viski ve diğer dünya içkileri üzerine paylaşım yapmaya devam ediyor.

Dünyadaki farklı viski türlerinin yapımı üzerine bütün süreçler, damıtım teknikleri üzerine bu alanı hobi edinmiş herkese yardımcı olmak istiyorum. Bu oluşum fiili hiçbir teşebbüsü amaç gütmeyip, tamamen eğitim amaçlı kurulmuştur. 2011'den bu yana distile içkilerin üretimi konusunda Türkiye'de bilimsel temelli bakış açısını kazandırmak için tek başıma yılmadan bilgilerimi paylaşmaya devam ediyorum.

Bütün bilgi ve deneyimlerimi youtube üzerinden uygulamalı halde sizlere sunmak, profesyonel bir "viski atölyem" olabilmek için sizlerden destek bekliyorum.

*Distile içkiler üzerine bütün sorulara cevap verilir, soru sorulmaz!

Viski Atölyem
Özgür Kavlakoğlu, Kimyager

Select a membership level
Vaktimizi doğru tariflere harcayalım!
$1
per creation

Türkiye'de distile alkollü içkiler üzerine bilinen bütün yanlışları düzeltelim!  İnternette fazlasıyla viski, rakı, vodka, rom, brendi üzerine yazılar var ve çoğu bilgisizce oluşturulmuş! Vaktinizi sonucu belirsiz tariflere harcamayın! Kendimin deneyip uyguladığı gerçek tarifleri paylaşmaya devam edebilmem için Viski Atölyem' e destek olun!

Goals
$0 of $250 per creation
Youtube' da her ay bir canlı yayın yapıp sorularınıza cevap vereceğim!
1 of 1

Recent posts by viski atölyem