Сергій Рачинський

is creating поштову розсилку новин "Вісткар"

Select a membership level

Друзі

$3
per month
Зробимо це разом!

Партнери

$10
per month
Ваша підтримка є визначальною!

Інвестори

$15
per month
Поєднаємо наші зусилля!

9

patrons

About Сергій Рачинський

Я пропоную вам мою поштову розсилку – щоденний дайджест новин українською мовою. Без якісного, неупередженого, надійного дайджесту новин зараз дуже важко зрозуміти, що відбувається навколо. Потік інформації зростає з кожним днем.

Ви помічали, що на сайтах новин відчуваєте себе не дуже комфортно? Новин, та того, що видають за новини, багато, але читати це все просто немає часу, і відчуття, що розумієш, що ж насправді відбувається, не з’являється.

Тому я взявся за поштову розсилку, яка була б іншою і обслуговувала саме вас. Я назвав свій ньюзлеттер - “Вісткар”. Всі, хто підписалися, отримують свіжий випуск у свою поштову скриньку - в робочі дні, близько 10-й години ранку.

Дайджест, в нашому розумінні, це не просто агрегатор новин, яких немало. Я бачу себе куратором новин. Я веду інтенсивну пошукову роботу і кожного ранку вручну відбираю тільки найважливіші та найцікавіші історії, які трапляються щодня, розшукуючи їх у кількох десятках різноманітних джерел, як в Україні, так і в інших країнах світу, різними мовами. Я скорочую інформацію і залишаю тільки те, що дійсно необхідно знати.

Вісткар – це поєднання інтересів, інтелекту та ерудиції редактора з перевагами сучасних технологій. Результат – ви отримуєте якісний, насичений і, що дуже важливо, короткий варіант загального інформаційного потоку. Завдяки розсилці ви читаєте менше, але знаєте – більше.

Вісткар має також сторінку на Facebook. Заходьте, коментуйте, поширюйте, запрошуйте ваших друзів до спілкування на нашій сторінці! Посилання на свіжий випуск публікується також у telegram.

Маєте пропозицію, запитання чи шукаєте більше інформації? Зв'яжіться зі мною через сторінки в соцмережах. Ваше повідомлення я обов'язково прочитаю, навіть у вихідні.
Я зацікавлений у підтримці інвесторів, партнерів та рекламодавців. Буду радий надати вам всю необхідну інформацію про проект і свої плани та обговорити умови взаємовигідної співпраці.

Сергій РАЧИНСЬКИЙ засновник, куратор новин
Goals
9 of 20 patrons
Коли нас - друзів, партнерів і інвесторів - буде не менше 20, я зможу перетворити "Вісткар" із хоббі для друзів на професійний продукт для широкої аудиторії.
1 of 1

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits