VOXART.lt

is creating aktualios kultūros ir meno naujienas

Select a membership level

Padėka

$3
per month
Jūs prisidėsite prie kultūros žiniasklaidos plėtros ir kokybės, dėl to jūsų vardas, jei tik neprieštarausite, atsidurs padėkos lentoje VOXART.lt puslapyje. Ačiū jums!
  • Jūsų vardas tarp VOXART.lt rėmėjų

VOXART.lt diskusijų klubas

$4
per month
Tapkite VOXART.lt bendruomenės nariu! Uždaroje Facebook grupėje supažindinsime su mūsų naujienomis, kol to dar nesužinojo Lietuva, kviesime išsakyti nuomonę ir prisidėti prie mūsų veiklos tobulinimo. Jūs galėsite siūlyti temas ir atkreipti dėmesį į problemas bei kartu diskutuosime, ką galime padaryti, kad situacija keistųsi. Galbūt kada nors šis diskusijų klubas išsivystys į kultūros forumą? Padarykime pradžią!
  • Narystė virtualiame VOXART.lt diskusijų klube
  • Jūsų vardas tarp VOXART.lt rėmėjų

VIP skaitytojas

$6.50
per month
Dalį mūsų originalaus turinio išvysite anksčiau, nei jis pasirodys portale. O bent kartą per mėnesį VOXART.lt redaktorius, kompozitorius Matas Drukteinis parengs tik patreonams skirtą straipsnį apie kultūros ir meno procesus, temas, kurias pasiūlė VOXART.lt diskusijų klubo nariai.

+ Viskas, kas išvardinta anksčiau!
  • Turinys tik mūsų patreonams
  • Narystė virtualiame VOXART.lt diskusijų klube
  • Jūsų vardas tarp VOXART.lt rėmėjų

0

patrons

$0

per month

About VOXART.lt

VOXART.lt siekis – tapti pagrindine Lietuvoje kultūros žiniasklaidos priemone, kasdien padedančia orientuotis meno lauke bei aktyviai analizuojančia kultūros politikos formavimo ir jos įgyvendinimo procesus nacionaliniu ir regioniniu lygmeniu.

Kviečiame būti atvirus, domėtis ir suprasti kultūros bei šiandien kuriamo meno procesus, konstruktyviai diskutuoti, tobulėti, bendrauti ir kurti naujas idėjas kartu. Tam kiekvieną dieną rengiame publikacijas, o jūsų indėlis į nekomercinę kultūrinę žiniasklaidą – itin svarbus.

Skaitykite VOXART.lt
Goals
$0 of $568.60 per month
Surinkę 500 Eur / mėn., be kasdienių naujienų, galėsime per savaitę parengti 2–3 originalius išsamius straipsnius, kultūros politikos apžvalgas ar interviu.
1 of 4

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits