Вишиваний. Король України | Vyshyvaniy. King of Ukraine

is creating опера | opera

Select a membership level

Друг

reward item
reward item
$3
per month
Даруємо Вам можливість переконатися в масштабності проєкту про Василя Вишиваного — до Вашої уваги унікальні кадри з презентації-перформансу опери міжнародному дипломатичному корпусу в МЗС України.

Ваш внесок у розвиток нової національної культури неоціненний! Дякуємо Вам за підтримку!

Шанувальник

reward item
reward item
$10
per month
До Вашої уваги — маршрут унікальної екскурсії місцями Вишиваного у Відні разом із прекрасними кадрами локацій, стилізованими арт-мисткинею та амбасадоркою нашого проєкту, Беллою Логачовою, а також унікальні кадри з презентації-перформансу опери міжнародному дипломатичному корпусу в МЗС України.

Надихаємося вашою підтримкою!

Поціновувач

reward item
reward item
$30
per month
Отримуйте доступ до ексклюзивних відеоматеріалів від творчої команди проєкту — "Щоденники опери Вишиваний. Король України".

Також для Вас доступні:
- унікальні кадри з презентації-перформансу опери міжнародному дипломатичному корпусу в МЗС України.
- маршрут унікальної екскурсії місцями Вишиваного у Відні разом із прекрасними кадрами локацій, стилізованими арт-мисткинею та амбасадоркою нашого проєкту, Беллою Логачовою.

Ми вдячні Вам за небайдужість до творення мистецького проєкту про долю В. Вишиваного.

3

patrons

$32

per month

About Вишиваний. Король України | Vyshyvaniy. King of Ukraine

«Вишиваний. Король України» — сучасна українська опера міжнародного рівня, багатогранний мистецький проєкт про нову українську ідентичність та національні символи. Це експериментальна для українського театру постановка, що поєднує елементи кінематографу, електроакустичні технології та історичний бекґраунд. Творцями масштабної та самобутньої опери стали відомі українські митці: Сергій Жадан, Алла Загайкевич, Ростислав Держипільський та багато інших.

Запрошуємо Вас долучитися та стати патроном опери «Вишиваний. Король України». Ваше рішення підтримати проєкт стане ключовим вкладом у майбутнє української опери і нової української ідентичності!

Довгоочікувана прем’єра відбудеться 1 і 2 жовтня 2021 року в Харкові, на сцені ХНАТОБ ім. М. Лисенка. І це лише початок, адже ми прагнемо показати проєкт ще й в інших містах України та навіть світу!

Саме Ваша підтримка допоможе зробити цю сміливу мрію реальністю. Цей потужний проєкт вартий, щоб його побачили далеко за межами України. Він стане мистецькою візитівкою нашої країни та допоможе заявити про українців як про культурну, високоінтелектуальну націю з унікальними культурним кодом, який не обмежується стереотипами.

Щоб робити благодійні внески щомісяця, виберіть один із п’яти рівнів підписки. Натомість Вам відкриється доступ до ексклюзивних матеріалів проєкту. Це:
• унікальні кадри з закритої презентації опери в МЗС;
• маршрут екскурсії місцями Вишиваного у Відні разом із прекрасними кадрами локацій, стилізованими арт-мисткинею та амбасадоркою нашого проєкту, Беллою Логачовою;
• ексклюзивні відеоматеріали від творчої команди проєкту — «Щоденники опери Вишиваний. Король України»;
• лібрето з підписом автора, футболка з портретом ерцгерцога та відповіді на три запитання про перебіг проєкту.

Оформіть підписку на Patreon — підтримайте самобутній український проєкт!
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 11 exclusive posts
22
Images
1
Writing
4
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 11 exclusive posts
22
Images
1
Writing
4
Videos

Recent posts by Вишиваний. Король України | Vyshyvaniy. King of Ukraine

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits