Umanskyi Oleksii

is creating Radio Yeden

32

patrons

$195

per month

About Umanskyi Oleksii

Настав час розповісти про концепцію радіостанції, яку я хочу створити і про те, як ви можете стати учасником її існування.
«Єден» ФМ - Радіо для однієї людини.
Хіба таке може бути, щоб ціла радіостанція існувала заради когось одного? Не знаю, але сама ідея створити засіб масової інформації, який би був наближений до когось кокретно, це як мінімум дивно. Сьогодні ми ведемо ефір спеціально для Сергія Савчина в Словаччину, а завтра для Стьопи Янцо в Будапешт, а післязавтра для Вови "Каблука" з Мукачева...
Уявіть, що подумає людина, коли почує, що сьогодні ефір спеціально для неї, з відповідним плейлистом, гостями і іншими складовими прямого ефіру. Ця людина отримає якусь емоцію.
В моєму ефірі – це буде одна людина, у когось з моїх колег – інша, але завжди є меседж до когось.
Не професіонали, а звичайні люди можуть вести там свою рубрику або програму – кіно, музика, репортажі, коментування спортивних подій і лайвстріми… Кожен в своїй роботі буде це робити для однієї людини…або можливо і для себе, бо ми ОДНІ самі по собі))

Оскільки ми некомерційна структура то виживати плануємо за рахунок внесків слухачів. Для цього ми зареєструвались на Патреоні. Цей сервіс дозволяє підписатись на радіо і щомісячно його підтримувати.
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 20 exclusive posts
19
Images
1
Link
4
Writings
5
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 20 exclusive posts
19
Images
1
Link
4
Writings
5
Videos

Recent posts by Umanskyi Oleksii

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits