Yes Was Podcast

is creating Podcast
Select a membership level
Wąsacz
$3
per month

Wielkie dzięki, że wspierasz nasz podcast. W ramach podziękowania mamy dla Ciebie parę dobroci:

- dostęp do dodatkowych odcinków (dostępnych tylko dla patronów!),

- specjalna ranga na naszym forum.


Poza tym - nasza ogromna wdzięczność.

Poważny wąsacz
$6
per month

Dziękujemy za wspieranie podcastu taką poważną sumą. Od razu widać, że poważny wąsacz! W ramach podziękowania otrzymujesz to samo, co wyżej plus niespodzianki w przyszłości. Jeszcze się nie zdradzimy jakie, ale możesz na nas liczyć.

79

patrons

$298

per month

About Yes Was Podcast


To dwóch, niesamowicie przystojnych mężczyzn, którzy raz w tygodniu opowiadają o tym, co nowego w świecie technologii. Raz po raz rozprawiają się z plotkami, rozprawiają na temat rozwiązań proponowanych przez gigantów, a także – a może i głównie – rozbawiają się do łez niezwykle celnymi komentarzami i puentami. Zmyślamy teraz tylko troszeczkę w tym opisie!


Wokół podcastu rozwinęła się wierna i zorganizowana społeczność, która razem z redakcją – dywaguje na temat postępu i zmian zachodzących na rynku. Każdy odcinek pobierany jest ponad 10000 razy, po 278 odcinkach licznik pobrań wskazuje aż 3001965!

Społeczność
  • Naszym domem jest forum YesWas, gdzie gościmy ponad 400 użytkowników, którzy generują tysiąc nowych postów tygodniowo (i 120 tysięcy odsłon miesięcznie),
  • Kochamy Twittera – nasi słuchacze też, więc ponad 1100 osób obserwuje nasze twitterowe konto,
  • Nie lubimy się za bardzo z Facebookiem, ale tysiąc osób czyta nasze posty na fanpage, a połowa z nich – także na facebookowej grupie,
  • Ponad pięć tysięcy osób słuchało nas na Spotify, gdzie regularnie pojawiają się nowe odcinki.

Goals
$298 of $350 per month
Jeśli osiągniemy 350 dolarów miesięcznie, to zrobimy challenge, w którym kupimy sobie nawzajem sporo głupot i otworzymy je na wizji. YOLO.
3 of 3

Recent posts by Yes Was Podcast