Zeze Atölye

is creating yaratıcı fikirler atlası

0

patrons

$0

per month

About

We Design the Future Together.

Zeze Workshop, to add diversity to the design studio was founded in Ankara in Turkey and to create a certain level of creativity. We create new and original design processes by going to or entering every area where briefings from our customers direct us, adding our conceptual and craft skills to traditional and unusual media (Social Media, Internet Universe, Digital World, etc.).

We are obsessed with the details!

What we do may seem effortless to you from the outside. We may just be giving a simple business look.

One of the most important features of the work we undertake; Working with brands that want to build their digital presence on “breaking the balance and take the lead”. This requires a complete concept. Here we do it!

We attach great importance to creating the story of your brand together. The most important feature that distinguishes us from other design companies; We design the creative design concept in our workshop with a team of content writers, web designers and design professionals who are experts in their fields!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz.

Zeze Atölye, Türkiye’de ki tasarım stüdyolarına farklılık katmak ve belirli bir yaratıcılık düzeyi oluşturmak üzere Ankara’da kuruldu.
Müşterilerimizden gelen brifinglerin bizi yönlendirdiği her alana giderek ya da girerek, geleneksel ve alışılmadık medya (Sosyal Medya, İnternet Evreni, Dijital Dünya, vs.) düzenlerine kavramsal ve zanaat becerilerimizi ekleyerek yeni ve özgün tasarım süreçleri oluşturuyoruz.

Ayrıntılara takıntılıyız!

Yaptıklarımız dışarıdan sizin için zahmetsiz görünebilir. Sadece basit bir iş görüntüsü veriyor olabiliriz.
Üstlendiğimiz işin en önemli özelliklerinden biri; dijital varlığını “dengeleri bozmak ve liderliği üstlenmek” üzerine kurmak isteyen markalarla çalışmak. Bu tamamen bir konsept gerektirir. İşte biz bunu yapıyoruz!

Markanızın hikayesini birlikte oluşturmaya oldukça önem veriyoruz. Diğer tasarım şirketlerinden bizi ayıran en önemli özellik; yaratıcı tasarım konseptini, konusunda uzman olan içerik yazarları, web tasarımcılar ve tasarım profesyonellerinden oluşan bir ekiple yaptıklarımızın tamamını atölyemizde tasarlıyoruz!By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 3 exclusive posts
3
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 3 exclusive posts
3
Writings

Recent posts by Zeze Atölye

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits