Açık Bilim

is creating Podcast

Select a membership level

Çorbadaki Tuz

$1
per month
Ücretli abonelik için minimum bedelimiz ayda 1$'dır.

"Beşibiyerde" Abonelik

$5
per month
Bu abonelik paketiyle hedeflerimize daha hızlı ulaşmamızı sağlayacaksınız. Ayrıca bazı yayınlarımıza herkesten önce erişim şansına sahip olacaksınız.

Abonelik + Mini Sponsor

$10
per month
Bu abonelik paketiyle, siz aksini istemedikçe, bizi desteklemeye başladığınız ay içerisinde, bir yayınımızın sonunda sizlere sağladığınız sponsorluk için bir teşekkür yollayacağız. Beşibiyerde abonelikte olduğu gibi, özel yayınlara daha erken erişme imkanınız olacak.

5

patrons

About Açık Bilim

2011'den bu yana PODCAST üretiyoruz!


ÜCRETLİ ABONELİK SAYFASI

Açık Bilim Podcast Kanalı, 2011 yılı Kasım ayında yayın hayatına başlayan Açık Bilim Dergisi'nin ve Açık Bilim Radyo Programı'nın mirası üzerine kuruldu. 2015 yılında Açık Bilim Dergisi yayın hayatına son verdi ancak Türkiye'nin bilim konulu en eski podcast yayını Muhabbet Teorisi (eski Açık Bilim Radyo Programı) sevenleriyle bu kanal üzerinden podcast olarak buluşmaya devam etti

Mart 2017'den bu yana Açık Bilim, bir podcast kanalına dönüştü ve Türkiye'deki bilimseverler için çeşitli sesli yayınlar üretmeye başladı, Muhabbet Teorisi'nin yanında Nöroblog, Bilim Arası gibi programlar için de bir mecra haline geldi.

Ayda on binlerce insana ulaşıyoruz. Daha fazlasına ulaşmayı, bu alanda yayın yapmak isteyen başkalarına da kanalımızda yer vermek istiyoruz. Bu da artık biraz daha profesyonelleşmemizi gerektiriyor.

İşte bu yüzden Patreon'dayız.

Bu sayfa aracılığıyla ücretli abone olarak tüm yayınlarımıza ve ücretli abonelerimize özel bir takım yayınlarımıza ulaşabilirsiniz.
Goals
25% complete
Bu miktara ulaştığımızda trafik sınırı olmayan, ayda yarattığımız yaklaşık 4 TB trafiği kaldırabilecek Podcast sunucumuzun masraflarını karşılamış olacağız.
1 of 4

Become a patron to

4
Unlock 4 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Açık Bilim

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits