Adam Valček

is creating news articles, podcasts and videos.

Select a membership level

Dobrý pocit

$6.50
per month
Cena je 5,90 eura s DPH, DPH bude pripočítané v ďalšom kroku. Súčasťou balíčka „Dobrý pocit“ nie je prístup k obsahu na webe adamvalcek a ani digitálne prémiové predplatné sme.sk nevyhnutné na prístup k článkom na blog.sme.sk/adamvalcek; môžete si ho zakúpiť samostatne na webe sme.sk/predplatne.
  • Dobrý pocit z toho, že podporujete nezávislú novinársku tvorbu a moju prítomnosť v mediálnom priestore a na sociálnych sieťach.
  • Prístup k vybraným príspevkom tu na Patreone.
  • Najmenej 1-krát mesačne dostanete newsletter so bilanciu príspevkov, ktoré som aj vďaka Vašej podpore vytvoril + výber článkov, ktoré ma v daný mesiac najviac zaujali inde spolu s vysvetlením čím. Newsletter bude obsahovať najmenej jeden odomknutý článok na webe adamvalcek.sk.

Mesačný patrón

$21.50
per month
Cena je 19,90 eura s DPH, DPH bude pripočítané v ďalšom kroku. Súčasťou balíčka „Mesačný patrón“ nie je digitálne prémiové predplatné sme.sk nevyhnutné na prístup k článkom na blog.sme.sk/adamvalcek; môžete si ho zakúpiť samostatne na webe sme.sk/predplatne.
  • Dobrý pocit z toho, že podporujete nezávislú novinársku tvorbu a moju prítomnosť v mediálnom priestore a na sociálnych sieťach.
  • Prístup ku všetkým príspevkom tu na Patreone.
  • Prístup k článkom na webe adamvalcek.sk.
  • Prístup do súkromnej skupiny na Facebooku.
  • Najmenej 1-krát týždenne dostanete komentovaný (niekedy zaujímavý, inokedy menej) výber článkov (mojich aj takých, ktoré vyšli inde a niečím ma zaujali).

9

patrons

About Adam Valček

Ak ma chcete podporiť sumou 1000 eur/rok, prosím, navštívte stránku adamvalcek.sk/membership. Ročnú 1000-eurovú podporu je tam možné zaplatiť online platobnou kartou. V prípade, že chcete platiť bankovým prevodom, prosím, kontaktuje ma e-mailom na adrese [email protected]. Lacnejší ročný podporný balíček (219 eur/rok), ktorého obsahom je tiež digitálne predplatné sme.sk typu Prémium bez reklamy zatiaľ nie je možné zakúpiť cez Patreon. Je ho možné zakúpiť individuálne; ak oň máte záujem, prosím, napíšte mi e-mail. Ospravedlňujem sa za prípadný diskomfort, verím, že je spojený len so štartom projektu.
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Writings

Recent posts by Adam Valček

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits