Blog o káve

is creating articles, photos and videos about coffee.

Select a membership level

ČITATEĽ

$1.50
per month
Ak rád čítaš naše články, tešíš sa na ne a chceš nás z vďaky aspoň symbolicky podporiť, tak tento "tier" je určený práve pre teba.
  • Budeš mať dobrý pocit

KÁVIČKÁR

$4
per month
Ak rád čítaš naše články, máš Blog o káve rád a pozdáva sa ti myšlienka tohto projektu, radi ťa privítame v skupine KÁVIČKÁR.
  • Prístup k najlepším častiam rozhovorov dostaneš ešte pred ich publikovaním

KÁVOMIL

$6.50
per month
Keď si našim veľkým fanúšikom, vnímaš hodnotu tohto projektu, považuješ ho za prospešný a chceš, aby sa rozvíjal, vitaj medzi KÁVOMILmi.
  • Dáme ti zľavu (5%) na nákup na eshope Blogu o káve
  • Prístup k najlepším častiam rozhovorov dostaneš ešte pred ich publikovaním

3

patrons

$12

per month

About Blog o káve

Ahoj,

v tomto krátkom texte sa ti pokúsime vysvetliť, prečo ťa žiadame o podporu a prečo je to pre nás veľmi dôležité.

Ak patríš medzi stálych čitateľov Blogu o káve, možno už vieš, že tento projekt vznikol ako neziskový. Sme jednoducho kávoví nadšenci, ktorí chcú o tomto nápoji šíriť povedomie, vzdelávať a podľa možností aj baviť.

Keď sme začínali, povedali sme si, že publikované príspevky budeme na sociálnych sieťach "boostovať" za minimálne 150 eur mesačne - musíme tak robiť, pretože inak by sa k širšiemu publiku vôbec nedostali a načo by sme si písali články pre seba... :)

Tohto sa držíme do dnešných dní. Väčšinou takto preinvestujeme okolo 200 eur mesačne a hľadáme spôsoby, ako by sme tieto peniaze mohli dostať naspäť, prípadne ako by sme ich mohli získať viac a našu tvorbu posúvať medzi ľudí ešte výraznejšie.

Aj preto sme založili eshop, ktorý nám pomôže pokryť časť nákladov (aktuálne menej ako polovicu) a aj preto sa púšťame i do Patreonu, prostredníctvom ktorého chceme získať peniaze na ďalší rozvoj. Píšeme to celkom úprimne a na rovinu.

Ak sa ti naša práca páči, vidíš v nej hodnotu, baví ťa čítať naše články a myslíš si, že takýto projekt tu má svoje miesto, môžeš nás podporiť. Budeme ti veľmi vďační a spravíme všetko preto, aby si tento krok považoval za najlepšiu investíciu.

Keď máš firmu, ktorá pôsobí v kávovom prostredí, vieme ti ponúknuť jej zviditeľnenie priamo v čitateľskej obci nadšených kávičkárov. Ak by si sa chcel dohodnúť na inej forme spolupráce, napíš nám na [email protected]

Tím Blogu o káve
Goals
3 of 25 patrons
Keď budeme mať 25 patronov, spravíme medzi vami súťaž o kávový balík z eshopu Blogu o káve.
1 of 2

Become a patron to

7
Unlock 7 exclusive posts
Get discounts to an online store
Connect via private message

Recent posts by Blog o káve

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits