Jan Zemánek

is creating Photography, Nude Art and Tutorials

Select a membership level

CHCI VIDĚT NOVINKY!

$5
per month
Připojte se do klubu patronů. Co dostanete? Všechno co jsem vytvořil za poslední cca měsíc - ať už to jsou necenzurovaný fotogalerie, videa, nebo digitální obsah.

CHCI VIDĚT ÚPLNĚ VŠECHNO! :)

$10
per month
Připojte se do klubu patronů. Co dostanete? Všechno! :) Všechno co jsem kdy vytvořil od dubna 2018.

  • Necenzurovaný fotky - Všechny moje fotogalerie a komplet foto série s modelkama bez cenzury tak, jak je nikde jinde neuvidíte
  • Videa - Všechny moje videa v celé svojí délce + necenzurovaný videa z focení s hromadou modelek
  • Live streamy - Přístup k veřejným i neveřejným live streamům, které dělám. Kompletní záznamy (i ve formě audio podcastů ke stažení nebo online poslechu)
  • Backstage - Exkluzivní (jen pro patrony) backstage videa z mých focení s modelkama bez cenzury.
  • 50% sleva - Jako patroni si můžete napsat o slevový kód a pořídit si cokoli ode mě z shop.janzemanek.com s 50% slevou.
  • Digitální obsah - PSD soubory, videa s úpravama, backstage fotky, popis toho, jak jsem co tvořil a další tajný info, který nikde jinde nepublikuju
  • Možnost rozhodovat - často se tady na Patreonu ptám lidí, co dál. Dostanete možnost rozhodovat co nového vznikne, jakej nastavit směr atd.
  • Součást komunity - tady u mě na patreonu je hromada šikovných lidí a já jsem za to šťastnej. Pokud se stanete patronem, budete i součástí téhle skvělé party lidí. Společně se budeme zlepšovat a po krůčcích se posunovat dál! :)
  • Dobrej pocit - Protože vše, co od teď vytvořím se na svět dostane i díky vám a vaší podpoře. 

468

patrons

$1,886

per month

About Jan Zemánek

 Ahoj, já jsem Honza a jestli jste se dostali sem, na můj Patreon, nejspíš mě už vlastně znáte. Pro ty z vás, kdo mě neznáte - jsem fotograf, hudebník, youtuber a hlavně snílek. A o tom vlastně je celá tahle stránka.

CO JE PATREON?

Místo, kde můžete být patronem těch, ve který věříte.

Místo, kde můžete podpořit svoje oblíbené tvůrce a kreativce, kteří se snaží den za dnem tvořit to nejlepší, co dokážou. Crowd Funding ve svojí nejlepší podobě. 

PROČ SE STÁT PATRONEM
- Je to nejlepší způsob, jak podpořit mě, mou práci a moje projekty
- Jako patroni budete mít super výhody a přístup k exkluzivním příspěvkům
- Protože se vám líbí to co dělám a chcete, abych v tom pokračoval
- Nazpět dostanete odměny a vhled do zákulisí všeho co dělám

PROČ JSEM SI ZALOŽIL PATREON?
Došlo mi, že jsem šťastnej, jen když můžu něco vymýšlet a tvořit. Chci dělat krásný věci a chci je dělat pořád. Každej novej den kdy vstávám, se těším co novýho skvělýho prožiju, vymyslím a udělám. Fotím, natáčím videa, dělám se zvukem a vymýšlím nový projekty, který se potom snažím převíst do reálnýho světa. Už dávno jsem se rozhodl žít jinak. Nechci se celej život hnát za penězma a pořád jen řešit zakázky. Potřebuju svobodně tvořit, vymýšlet a dělat a to můžu jen, když se na to můžu na 100% soustředit. 

Patreon je jednoduchej. V momentě, kdy se stanete mým Patronem mě můžete měsíčně podporovat a díky téhle podpoře, pokud se vás sejde dost, budu mít volnou hlavu a budu mít možnost opravdu svobodně tvořit a spolu s tím i pomáhat dalším tvůrcům a kreativcům, kteří jsou na začátku, nebo se snaží posunout někam dál. Můj cíl s Patreonem je mít tu 1000 patronů, kterým budu moct dávat to nejlepší ze sebe.

Líbí se vám tahle idea? Staňte se mým patronem. ♥

Jako patroni mimochodem budete mít spoustu výhod. Všechny výhody najdete v sekci "Tiers".
Goals
468 of 500 patrons
Mít za zády 500 lidí prý stačí k tomu, aby se člověk přestal starat o to, jestli zaplatí nájem, zdravotní, sociální, internet, telefon, benzín a další tyhle běžný věci. 500 patronů - něco, co v Česku, ale ani ve světě není úplně běžný, ale já v to věřím stejně, jako vy věříte ve mě. Děkuju!
2 of 3

Become a patron to

333
Unlock 333 exclusive posts
Listen anywhere
Get discounts to an online store
Connect via private message

Recent posts by Jan Zemánek

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits