Jedno Kafe

is creating specialty coffee & podcast

Select a membership level

JE~DNO KAFE

$3
per month
Líbí se mi co děláte a chci vás podpořit.

Moc si vaší podpory vážíme, protože jen díky vám můžeme pokračovat v nahrávání podcastů a tvorbě nového obsahu. Hodnota podpory je jako když si u nás v kavárně jednou měsíčně dáte "jedno" navíc.

Co za to?
Na oplátku od nás kromě dobrého pocitu získáte předností přístup k podcastům a poděkování na našich stránkách.

Benefitem této úrovně je:
 • Dobrý pocit
 • Dřívější přístup k podcastům
 • Poděkování na našich stránkách

JE~DNY ZRNKA

$10
per month
Jedno mi nikdy nestačí a tak chci víc.

Je skvělé, že se nespokojíte s málem a proto jste se nás rozhodli podporovat ještě víc. Hodnota podpory je jako když si u nás v kavárně jednou měsíčně koupíte jedny zrnka navíc.

Co za to?
Na oplátku od nás dostanete vše co v předchozí úrovni a navíc ještě přístup ke všem videozáznamům (streamy nahrávání podcastů či záznamy proběhlých akcí v kavárně), bonusový sestřih toho co se nepovedlo a poděkování na našich stránkách a v podcastu.


Benefitem této úrovně je:
 • Dobrý pocit
 • Dřívější přístup k podcastům
 • Přístup k video záznamům
 • Bonusový sestřih toho co se nepovedlo
 • Poděkování na našich stránkách a v podcastu

JE~DNA RODINA

$20
per month
Cítím se u vás jako doma.

Děkujeme za maximální podporu a vítáme vás do rodiny. Hodnota podpory je jako když pozvete své kamarády nebo rodinu jednou měsíčně na kafe.

Co za to?
Na oplátku od nás dostanete vše co v předchozí úrovni a navíc ještě obsah vytvořený přímo pro vás (překlady zahraničních článků a videí, návody a tipy na přípravu kávy, zajímavosti z kávového světa,...), možnost účastnit se akcí pouze pro patrony (vybírání nových káv, možnost návštěvy pražírny, testování nových nápojů, společné kávové experimenty,...), jedinečná možnost rezervace arašídových věnečků - s tím že se o jejich přítomnosti v kavárně vždy dozvíte jako první, slevu 15 % na nákup zrnek v našem e-shopu a osobní poděkování na našich stránkách a v podcastu.

Benefitem této úrovně je:
 • Dobrý pocit
 • Dřívější přístup k podcastům
 • Přístup k video záznamům
 • Bonusový sestřih toho co se nepovedlo
 • Obsah a akce vytvořené přímo pro vás
 • Možnost rezervace věnečků
 • Sleva 15 % na zrnka v našem e-shopu
 • Osobní poděkování na našich stránkách a v podcastu

About Jedno Kafe

 VÍTÁME VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY KAVÁRNY, FANOUŠKY A POSLUCHAČE  PODCASTU NA JEDNO KAFE! 

Ahoj, my jsme Jedno Kafe - pražírna, espresso & brew bar v centru Liberce. Máme velkou radost že uvažujete o podpoře naší tvorby. 

Rozšiřování povědomí o výběrové kávě a budování komunity je pro nás od založení kavárny velmi důležité. A proto vedle pořádání cuppingů, workshopů a dalších akcí vznikl i podcast, díky kterému se můžete spolu s námi zastavit Na Jedno Kafe s významnými osobnostmi nejen z kávového světa.

A rozhodli jsme se to posunout ještě o kousek dál. Máme velké plány, otevíráme kávovou laboratoř, připravujeme živé streamy z natáčení podcastů, událostí v kávovém světě a chceme vám prostřednictvím návodů, článků a videí předávat získané znalosti.

Pokud naši tvorbu sledujete, zajímají vás aktuality z kávového světa a chcete se přímo podílet na rozvoji kávové komunity a podpořit spoustu bláznivých nápadů, můžete tak učinit přímo zde přes Patreon a stát se tak naším patronem.

Patroni jsou pro nás vším a proto pro ně nabízíme spoustu zajímavých výhod. Kromě hodnotného obsahu také možnost účastnit se akcí pouze pro ně (např. den strávený v pražírně, testování nových káv, společné kávové experimenty,...) a připravujeme merch, který nikdo jiný mít nebude.

Za jakoukoli podporu moc děkujeme ♥

 JAK SE REGISTROVAT? 

Nejprve je potřeba vytvořit si na službě Patreon účet (tlačítko "Log In" nebo "Sign Up" v pravém horním rohu stránky). Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, pokračujte odkazem "New to Patreon? Sign up". K registraci můžete využít svého stávajícího účtu na Facebooku či Googlu.
 1. Po dokončení registrace se přihlaste do svého účtu (tlačítko "Log In" v pravém horním rohu stránky) 
 2. Vraťte se zpět na stránku naší kampaně (patreon.com/jednokafe) a vyberte si příslušnou úroveň podpory tlačítkem "Join"
 3. Na další stránce případně upravte výši příspěvku podle vašich představ a vyberte způsob placení - platební kartou, či pomocí služby PayPal
 4. Pokud jste spokojeni, stiskněte tlačítko "Confirm"
 5. Děkujeme! Potvrzení o platbě vám dorazí na email
 6. Vždy 1. dne v měsíci se vám členství automaticky prodlouží
 7. Výši příspěvku lze kdykoli změnit či jej úplně zrušit

Become a patron to

78
Unlock 78 exclusive posts
Listen anywhere
Get discounts to an online store
Connect via private message

Recent posts by Jedno Kafe

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits